Rüyada Karpuz Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Genel olarak bu rüya, kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin rüyasında karpuz görmesi, yakın bir dostundan göreceği desteğe de yorulmaktadır. Rüyada karpuz görmek, rüya tabircilerine göre iş hayatında yaşanacak olan bolluk ve berekete delalet etmektedir.


Rüyada Karpuz Aldığını Görmek

Rüyada karpuz almak, kişinin hayatında yapacağı yeni girişimleri ifade etmektedir. Rüya sahibinin iş hayatındaki yaşanacak yükselişini ya da yeni iş için atılacak adımlarına delalet eder.


Rüyada karpuz görmek, kimi yorumculara göre şer kimi yorumculara göre hayır demektir. Bir diğer rüya yorumcularına göre ise rüyada karpuz görmek, yaşanacak sıkıntılı günlerin bittiğine bazen de bir dosta ve bu dost ile ilgili yaşanacak olumsuz gelişmeler anlamına gelmektedir.


Rüyada Karpuz Yediğini Görmek

Rüyada karpuz yemek, gıybet anlamına gelir. Bu rüya, rüya sahibinin dedikodusunu yapan insanlar olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüyada karpuz yediğini görmek, kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi demektir. Rüyada karpuz yemek, rüyayı gören rüya sahibinin işlerinin kısa süre içerisinde düzene gireceği veya hayırlı bir evlat sahibi olacağı şeklinde yorulmaktadır.


Rüyada Karpuz Kestiğini Görmek

Rüyada karpuz kesmek, genel olarak yorumcular tarafından hayra yorulmaz. Rüya sahibinin alacağı hayırsız ve kötü bir habere işaret etmektedir. Ayrıca kişinin hayatında yaşanacak birçok olumsuz gelişmeye delalet eder.


Rüyada Tatlı Karpuz Yediğini Görmek

Rüyada tatlı karpuz yediğini görmek, iyiliğe ve güzelliğe işaret etmektedir. Rüya sahibinin tüm işlerinde başarıya ulaşacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına rivayet eder.


Rüyada Acı Karpuz Yediğini Görmek

Rüyada acı karpuz yediğini görmek, genel olarak hayra yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin işlerinin olumsuz bir şekilde sonlanacağına rivayet etmektedir. Aynı zamanda rüyada acı karpuz yediğini görmek, iş hayatında çeşitli zorluk ve sıkıntı manasına gelmektedir.


Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Rüyada karpuz çekirdeği görmek, boğazına düşkün olan bir kimsenin varlığına delalet eder. 


Rüyada Tarladan Karpuz Görmek

Rüyada tarladan karpuz aldığını görmek, dost ya da akraba çevresinde yaşanacak olan bir kavgaya işaret etmektedir. Aynı zamanda da mutsuz ve huzursuz günleri geride bırakacağı manasına da gelmektedir.


Rüyada Birden Fazla Karpuz Görmek

Rüyada birden fazla karpuz görmek, hayra yorumlanmaz. Rüya sahibinin başına gelecek olan kötü olaylara ve üzüntülere rivayet etmektedir.


Rüyada Mevsiminde Karpuz Görmek

Rüyada mevsiminde karpuz görmek, hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin güzel haberler alıp, mutlu olacağına işaret etmektedir.


Rüyada Bozulmuş Karpuz Görmek

Rüyada bozulmuş çürümüş bir karpuz görmek, ciddi bir hastalığın habercisidir. Rüya sahibinin ya da yakın çevresinden birinin ciddi bir hastalık geçireceğine işaret etmektedir.


Rüyada Karpuz Suyu İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karpuz suyu içtiğini görmesi Her şeyin en iyisini, en alasını yaşayacağına her gün farklı yerlerde eğleneceğine ve hayatın sunduğu tüm nimetlerden maksimum derecede faydalanacak demektir. 


Rüyada Karpuz Toplamak

Rüya sahibinin rüyasında karpuz topladığını görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilerek yaşaması gerekeceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda rüyada karpuz toplamak, verilen emeklerin karşılığını bulacağına da rivayettir.


Rüyada Tarlada Karpuz Görmek

Rüyada tarlada karpuz görmek aile ve akrabalardan oluşan bir grupla iş yapmak demektir. Aile şirketi açarak işin başına geçmek, yönetici ve liderlik özelliğini ortaya koyarak çok güzel işlere imza atmak, kendini ispatlamak manasındadır.


Rüyada Yere Karpuz Fırlatmak

Rüya sahibinin rüyasında yere karpuz fırlattığını görmesi kişinin çalışma ortamında kendisine gizliden gizliye kıskançlık ve düşmanlık duyguları besleyen biri yüzünden hak edilen terfinin alınmakta gecikeceğine delalet eder.


Rüyada Denizde Karpuz Kabuğu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında denizde karpuz kabuğu görmesi aşk yaşamak demektir, duyguların coşmasına neden olacak biriyle tanışmak ve yalnızlıktan kurtulmak anlamındadır


Rüyada Karpuz Tarlasında Çalışanlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karpuz tarlasında çalışan insanlar görmesi, kişi hakkında yapılan pek çok lafa, söze ve dedikoduya alamettir. Özellikle işinde başarılı olan kişilerin çevreleri tarafından merakla takip edildiğine ve çok sayıda kıskananı olduğuna alamet etmektedir.


Rüyada Karpuzun İçini Oyduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karpuzun içini oyduğunu görmesi yetenekli evlatlara sahip olmak, dünya çapında ünlenecek işler yapmak ve kariyerine olumlu etkileri olacak kurslara, etkinliklere katılacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada İçi Ham Karpuz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında içi ham karpuz görmesi evlilik veya düğün hazırlığı yaparken aileler arasında çıkacak bazı anlaşmazlıklar nedeniyle tarih ertelemek anlamına gelir. Eden rüya, sabır gösterildiği takdirde her şeyin yoluna gireceğini de bildirir.


Rüyada Karpuz Lekesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karpuz lekesi görmesi, eski günleri yad etmek, şimdiki zamandan memnun olmamak ve sağlıkta bazı sorunların gündeme gelmesi demektir. Yaşlı kimseler için evlat özlemi çektiklerine ve yol gözlediklerine yorumlanır.


Rüyada Canı Karpuz Çektiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında canı karpuz çektiğini görmesi büyük bir dileğe kavuşmak, bekarlar için sevdikleri insanla hasret gidermek ve güzel bir yuva kurmak demektir. 


Rüyada Kış Mevsiminde Karpuz Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kış mevsiminde karpuz görmesi mevsimsiz rüyalar genel olarak hayra yorulmadığı gibi, kışın karpuz görmek de kişi için hayırlı olmayan bir işe girişmek nedeniyle çekilecek derde ve kedere alamettir Hırs ve tutkuların kurbanı olmak manasına da gelir.


Rüyada Karpuzla Peynir Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında karpuzla peynir yediğini görmesi çalışma koşullarının hafifleyeceğini, ailesiyle ve sevdiği insanla güzel bir yolculuğa çıkacağını delalet eder.


Rüyada Manavdan Karpuz Seçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında manavdan karpuz seçtiğini görmesi özellikle genç kimseler için mesleklerini seçecekleri bir döneme girdiklerini bildirir. Alınacak her kararda aileye de fikir danışılacağını yorumlanmaktadır.


Rüyada Karpuz Yerken Dişini Kırdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gülünç bir duruma düşüleceğine delalet eder. Kişiyi küçük düşürecek, canını sıkacak bu durumun etkilerinin bir uzun süreceğine, kişinin utancından sosyal ortamlardan uzak duracağına yorumlanır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın