Rüyada Karyola Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Karyola Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada karyola görmek, genel olarak rüya sahibinin gezmeyi seven bir insan olduğuna yorulur.Kişinin hayatını dolaşarak geçirdiğini, işlerini de en iyi bu şekilde hallettiğine yorulmaktadır. Rüyada Karyola görmek, kişinin hayatında kat edeceği yollara işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu yolları kolaylıkla geçeceğine delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada karyola görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Karyola Yatak Görmek

Karyola yatak görmenin , karyola görmek ile benzer anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin içindeki farklı yerler görme isteğine işaret etmektedir.

Rüyada karyola görmek, kişinin gezgin birisi olacağına, şans oyununa girip bol miktarda para kazanacağına demektir.Dünyayı gezmeyi sevdiğine, eşi varsa eşiyle birlikte dünyayı dolaşacağına, yoksa gittiği yerlerde kısmet bulacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Karyolada Yatmak

Rüyada karyolada yatmak, genellikle kısmet ve şans olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin evleneceğine, eğer evliyse de çocuk sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Karyolanın Kırılması

Rüyada karyolanın kırıldığını görmek, genel olarak iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin çevresi tarafından dışlanacağına, hem maddi hem de manevi anlamda yıpranacağına işaret eder.


Rüyada Karyolada Oturmak

Rüyasında karyolanın üzerinde oturduğunu görmek, kişinin hayallerinin, dileklerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.


Rüyada Karyola Örtüsü Görmek

Rüyada görülen karyola örtüsü rengine göre farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Mavi karyola örtüsü gemi yolculuğuna, yeşil örtü sağlık problemlerinin düzelmesi ve zenginliğe, pembe örtü yeni tanışılacak bir kişiye delalet eder. Genel olarak siyah, kırmızı ya da beyaz karyola örtüsü ise çıkılacak kısa bir seyahatin habercisidir.


Rüyada Boş Karyola Görmek

Rüyasında boş karyola gören kişinin, emeklerinin karşılığını almayacağına, çok çabalamasına rağmen hiçbir şey elde edemediğine, fakat aşk anlamında çok hayırlı bir kısmet bulacağına işarettir.


Rüyada Demir Karyola Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında demir karyola gören rüya sahibinin, kurduğu hayallerin hepsinin zaman içerisinde gerçekleşeceğine, kişinin çok mutlu ve huzurlu olacak bir haber alacağına delalet eder.


Rüyada Karyola Başlığı Görmek

Rüyasında karyola başlığı gören kişinin, muradına ereceğine, şansının hiç bozulmayacağına, çok iyi  gideceğine rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz