Rüyada Kaz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, rüya sahibinin etrafındaki menfaatçi insanlara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin saf, iyi niyetli ve samimi yapısını kullanan, onu adeta yolunacak kazmış gibi gören faydacı insanlar olduğu anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin rüyasında kaz görmesi, evlilik hayatında yaşayacağı mutluluğa rivayet eder.

Rüyada kaz görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin çevresindeki hakikatli ve adil kimselere yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kaz görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kaz Yavrusu Görmek

Rüyada kaz yavrusu gören rüya sahibinin büyük işlere gireceğine, ailesi tarafından manevi destek göreceğine, hayırlı bir kısmeti olacağına delalet eder. Kişinin maddi sıkıntı çekmeyeceğine de delalet etmektedir.


Rüyada Kaz Saldırması Görmek

Rüyada kazın saldırdığını gören rüya sahibinin kendisine maddi ve manevi zarar verecek biriyle dostluk kuracağına delalet eder. Rüyada kaz saldırması görmek, kişinin kötü bir olaya tanıklık edeceğine ve iftiraya uğrayacağına işaret eder.


Rüyada Kaz Satın Almak

Rüyada kaz satın almak kötüye yorulur. Rüya sahibinin rüyasında kaz satın aldığını görmesi kötü yola düşmeye, sıkıntılı günlere ve haram kazanılan paraya işarettir. 


Rüyada Yumurtadan Kaz Yavrusu Çıktığını Görmek

Rüyada yumurtadan kaz yavrusu çıktığını gören kişinin, helal yoldan rızkını elde edeceğine, çok çalışıp iş yerinde makam sahibi olacağına alamet eder. Rüya sahibinin mükemmel bir döneme gireceğine hayatı boyunca sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.


Rüyada Kaz Eti Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi kalpli bir kimseden hayır ve fayda göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada kaz görmek, pek çok rüya tabircisine göre hayırlı yorumlanmaktadır. Rüya sözlüğü yorumcularına göre ise rüyada kaz görmek, kişinin iş hayatında riskli bir işe gireceğine, bu işten sabırlı davranması sonucu bol kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Kaz Eti Yediğini Görmek

Rüya sahibinin, çok güvendiği bir kişiden göreceği ihanete delalet etmektedir.


Rüyada Kaz Kovaladığını Görmek

Rüyada kaz kovalaması, rüya sahibinin bir olay yüzünden başının derde gireceğine işaret etmektedir.


Rüyada Kaz Vurduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, istediği işi alacak, turnayı gözünden vuracak ve bol kazanç elde edecek olmasına yorulmaktadır.


Rüyada Kaz Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kaz öldürmek hayra yorulmaz. Rüya sahibinin işleyeceği bir günaha alamet etmektedir.


Rüyada Kaz Isırdığını Görmek

Rüyada kaz ısırması hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin, bir kişi sayesinde maddi anlamda ferahlama yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kazla Konuştuğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kaz ile konuşan kişi eğer erkekse zengin ve varlıklı bir kadın ile yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğun kendilerine hayır ve bereket getireceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kaz Yakaladığını Görmek

Rüyasında kaz yakaladığını gören kişinin eline güzel bir paranın geçeceğine, maddi kazanç sağlayacağına rivayet eder.


Rüyada Sürüyle Kaz Görmek

Rüya sahibinin kaz sürüsü görmesi kişinin nanesinin bolluk ve bereket içinde olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kaz Yumurtası Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada kaz yumurtası gören kişinin çok çalışarak makam sahibi olacağına, bol kazançlar elde edeceğine, kişi eğer evliyse çocuğa değilse berekete delalettir.

BilgiSelf.com / Rüya tabirleri

Yorum Yazın