Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kendi Cinsel Organını Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kendi cinsel organını görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Ancak genel olarak bu rüya hayırlı ve iyi olarak düşünülmemektedir. Rüya sahibinin büyük çaplı olmasa bile, çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşabileceğine delalet etmektedir. 

Bazı yazarlarına göre ise bu rüya, utanç yaşamak olarak yorumlanmaktadır. Kişinin bir topluluk karşısında kötü bir duruma düşeceği, kendisini mahçup hissedeceği anlamına gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kendi cinsel organını görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Başkasının Cinsel Organını Görmek

Rüyada başkasının cinsel organını görmek, kişinin tanımadığı biri ile yaşayacağı kötü bir duruma işaret etmektedir. Eğer rüyada tanıdığınız birinin cinsel organını gördüyseniz bu rüya, o kişi ile ilgili alınacak kötü bir habere yorulmaktadır.


Rüyada Kendi Cinsel Organını Temizlemek

Kişinin kendi cinsel organını temizlemesinin , genellikle yaşanacak büyük bir pişmanlığa işaret etmektedir.


Rüyada Bir Kadının Kendi Cinsel Organını Görmesi

Bir kadının rüyasında kendi cinsel organını görmesi, kişinin kendisinde ya da yakın çevresinde yaşanacak bir sağlık sorununa işaret etmektedir.


Rüyada Bir Erkeğin Kendi Cinsel Organını Görmesi

Erkeğin rüyasında cinsel organını görmesi, genellikle toplum içerisinde yaşanacak bir mahcubiyete ya da strese delalet etmektedir.


Rüyada Başkasının Cinsel Organına Dokunmak


Rüyada Cinsel Organının Yandığını Görmek

Rüyasında cinsel organının yandığını gören kimsenin ailesinden değer verdiği birinin ona sırtını dönecek olmasına yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın