Rüyada Kesik Baş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kesik Baş Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kesik baş görmek, kişinin yaşadığı sıkıntılardan yardım alarak kurtulacağına işaret etmektedir. Genel olarak yazarları bu rüyayı, iş hayatında çektilen sorunların sona ermesine ve alınan yardımlar sonucunda büyük başarılar kazanmaya delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kesik baş görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kesik İnsan Başı Görmek

Rüyada kesik insan başı görmenin , güzel gelişmelere, hayırlı ve bol kazanca işaret etmektedir.


Rüyada Baş Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zor bir döneme gireceğine ve bundan dolayı çok büyük zarar göreceğine delalet eder.


Rüyada kesik baş görmenin anlamı, çok büyük bir felaket demektir. Rüya sahibinin gerçek hayatında birine haksızlık yapacağına ve bu nedenle işlerinin rast gitmeyeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Baş Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin iş ortağından ayrılarak kendi ayakları üzerinde duracağına yorulmaktadır. Bu rüya aynı zamanda hayırlı ve güzel çalışmalar yaparak maddi anlamda güçlenmeye de alamet eder.


Rüyada Başının Kesildiğini Görmek

Rüyada kendi başının kesildiğini görmek itibar kaybına uğrar ve işinde güvenilmez biri olarak anılacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kesik Başla Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kesik başla konuştuğunu görmesi  kişiye yapılan ciddi bir uyarıyı işaret eder. Yanlış bir hayatın, ahlaksız alışkanlıkların veya illegal işlerle uğraşmanın sonucunda kişiye verilen bir ihtar anlamına da gelir. kişi rüyasında kesik başın neler söylediğini veya neler konuştuğunu hatırlıyor ise yorumu da buna göre yapılması gerekmektedir. Lütfen yorumlara kesik baş ile neler konuştuğunuzu yazınız. Rüya tabircilerimiz de sizlere yorumunu yapsın.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın