Rüyada Kuş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, rüya sahibinin güzel işler yapacağına ve iyi kazanç elde edeceğine işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayatındaki aydınlığa ve ferahlığa da delalet etmektedir. Rüyada kuş görmek, iş hayatında kazanılacak olan mal ve mülke işarettir.

Kuş görmek aynı zamanda alınacak olan müjdeli haberlerin herkesi mutlu edeceğine de delalet etmektedir. Rüyada kuş görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı ölüme yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kuş görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kuşla Konuştuğunu Görmek

Rüyada kuşla konuşmak, genellikle olgunluk anlamına gelir. Rüya sahibinin, en kısa zamanda çok mutlu olacağı ve huzur bulacağı bir haber almasına rivayet eder. Rüyada kuşla konuşmak, kişinin endişe ettiği bazı durumlardan kurtulup feraha ereceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, etrafındaki insanlar tarafından çok fazla kıskanılacağına, dikkatli olmasına gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada kuş görmek kişinin, rahat bir hayata kavuşacağı demektir. Rüya sahinin ailesiyle birlikte uzun bir ömür geçireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, bol kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda bazı rüya yorumcularında göre rüyada kuş görmek, kişinin aile hayatında yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sinirlerine hakim olup sakin kalması gerekeceğine, yardım sever kişiliği sayesinde önüne pek çok kapı açılacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kuş Yavrusu Görmek

Rüyada kuş yavrusu görmek, rüya sahibinin büyük hatalar yapacağına, bu hatalarından çok geç döneceğine delalet eder. Kişinin maddi sıkıntıya düşeceğine, hayatının kötü yönde ilerleyeceğine işarettir.


Rüyada Kuş Yumurtası Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kuş yumurtası görmek, kişinin sağlık konusunda sorun yaşayacağına, hayırlı işlere imza atacağına, mal mülk sahibi olacağına fakat sağlık sorununun peşini bırakmayacağına rivayet eder.


Rüyada Kuş Sürüsü Görmek


Rüyada Ölü Kuş Görmek

Rüyada ölü kuş görmek, rüya sahibinin çok kısa bir süre içerisinde patlama yaşayacağına, iş sektöründe aranan bir yüz olacağına, bu yüzden de başının belaya gireceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Renkli Kuş Görmek

Rüyada renkli kuş görmek, rüyayı gören kişinin bazı insanlar ile ortaklık kuracağına, eline çok iyi fırsatların geçeceğine, bu fırsatları değerlendirip işinde ilerleyeceğine, kazancının günden güne artacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kuş Kafesi Görmek

Rüyada kuş kafesi gören kişinin, sağlığının, neşesinin huzurunun yerine geleceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına alamet eder. Rüya sahibinin mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Sarı Kuş Görmek

Rüyada sarı kuş görmek, rüya sahibinin güç ve kudret sahibi olacağına, uzun bir tatile çıkacağına, işinde çok başarılı projeler gerçekleştireceğine, hanesinden mutluluk ve huzurun eksik olmayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kafeste kuş görmek, kişinin sorunlarının ve sıkıntılarının artacağına yorulmaktadır.


Rüyada Yeşil Kuş Görmek

Rüyada yeşil kuş görmek, yaşanacak kötü olaylara işarettir. Kişinin güç ve kudret sahibi olacağına, düşmanlarına korku salacağına rivayet eder.


Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyada görülen kuş pisliği, düşman ile kavga edeceğine, bir olay yüzünden sevinç gözyaşları dökeceğine, eşiyle arasının çok iyi olacağına delalet eder.


Rüyada Küçük Kuşlar Görmek

Rüya sahibinin rüyasında küçük kuşlar görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan huzura kavuşacağına, ailesi ile arasında dargınlıklar bulunuyorsa düzeleceğine delalet eder. Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada küçük kuşlar görmek, kazanılacak olan mal ve mülk anlamına da gelir.


Rüyada Rengarenk Kuşlar Görmek

Rüya sözlüğü yorumcuları tarafından yapılan yorumlara göre rüyada rengarenk kuşlar görmek, kişinin vatana millete hayırlı evlatlar yetiştireceğine, evlatlarının eğitim hayatında ve iş hayatında başarıdan başarıya koşacağına delalet eder. Rüyada rengarenk kuşlar görmek aynı zamanda sıkıntılı ve stresli günlerin sona ereceği anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kuşu Eline Almak

Rüya sahibinin rüyasında kuşu eline aldığını görmesi çekilen sıkıntıların son bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatında bulunan sorunların üstesinden geleceğine rahata kavuşacağına yorulur. Rüyada kuşu eline almak, kişinin işine gücüne sahip çıkan ve aynı zamanda sorumluluklarını bilen biri olacağı manasına gelmektedir.


Rüyada Kuşu Salıvermek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada kuşu salıvermek, kişinin rahatlığı ve umursamazlığı yüzünden çevresinde bulunan insanların tepkisini alacağına, kendisine çeki düzen vermesi gerekeceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada kuşu salıvermek, rüya sahibinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, aksi takdirde elinde var olanları da kaybedebileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Kuşu Elinde Tutmak

Rüya tabircilerine göre rüyada kuşu elinde tutmak, hayırlı ve sevgi dolu eş demektir. Rüyada kuşu elinde tutmak, kimi rüya yorumcularına göre aşk hayatında kazanılacak olan olgunluk ve kudret olarak nitelendirilir.


Rüyada Kuşun Saldırısına Uğramak

Rüya sahibi için pek de hayırlı yorumlanan bir rüya değildir. Rüyada kuşun saldırısına uğramak, kişinin çevresinde kindar düşmanlara sahip olacağına, düşmanlarını teker teker alt edeceğine, adeta ailesine güven vereceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş görmek, rüya sahibi için çok güzeldir. Aynı zamanda rüyada beyaz kuş görmek, kişinin karşısına çıkacak çok hayırlı ve güzel bir kısmete işaret eder.


Rüyada Kuşun Öldüğünü Görmek

Rüyada kuşun ölmesi, hayra yorulmaz. Rüya sahibinin yaşayacağı üzüntü ve sıkıntıya alamettir.


Rüyada Büyük Kuş Görmek

Rüyada büyük kuş görmek, kişinin istediği şeyler için sabır gösterdiğine ve bu sayede istediklerine ulaşacağına işarettir.


Rüyada Çok Sayıdaki Kuşun Öttüğünü Görmek

Rüyada çok sayıdaki kuşun bir yerde toplanarak öttüğünü görmek, meydana gelecek olan bir musibetin habercisidir.


Rüyada Elinizdeki Kuşun Uçtuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş ya da özel hayatında yapacağı bazı yanlışlara yorumlanmaktadır.


Rüyada Bir Kuşa Sahip Olmadığını Görmek

Rüyada bir kuşa sahip olmak, kişi bekar ise evliliğe, evli ise çocuk sahip olmaya yorumlanır.


Rüyada Göçmen Kuş Görmek

Rüyada göçmen kuş görmek, kişinin hayatında yeni bir başlangıç yapacak olmasına işaret eder.


 Rüyada Eti Yenen Kuş Görmek

Rüya sahibinin şanslı bir sene geçirecek olmasının habercisidir. Bu rüya, bazen de gören kişi için hayırlı kısmet anlamına gelir.


Rüyada Çirkin Bir Kuş Görmek

Rüyada çirkin bir kuş görmek, kişinin üzüleceği bir haber almasına delalet eder.


Rüyada Üzerine Kuşun Pislediğini Görmek

Rüyada üzerine bir kuşun pislediğini görmek, genellikle dünya nimetlerine yorulmaktadır. Kişinin, dış görüntüsü ile saygı kazanmasına, takdir toplamasına işaret etmektedir.


Rüyada Kuş Tuzağı Görmek

Rüyada kuş tuzağı görmek, kişinin uzun süredir beklediği ve istediği bir şeye kavuşacak olması anlamına gelir.


Rüyada Yavru Kuş Görmek

Rüyada yavru kuş görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Kuş yavrusu bazen çocuk sahibi olmaya, bazen ise zinaya işarettir.


Rüyada Kuş Kanadı Görmek

Rüyada görülen kuş kanadı, ele geçecek olan mal ve mevkiye işaret etmektedir.


Rüyada Kuş Gagası Görmek

Rüyada kuş gagası görmek, kişinin şan ve şöhrete bazen de çok konuşmaya ve konuşurken yalan söylemeye yorumlanmaktadır.


Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kuş yuvası görmesi yakın zamanda bir ev sahibi olacağına, yeni arkadaşlıklar edineceğine, kişi eğer bayan ise çocuk sahibi olacağına rivayet eder.


Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada siyah kuş gören kişinin günah işleyeceğine, kötü işlere bulaşacağına yorulur.


Rüyada Mavi Kuş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mavi kuş görmesi hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, kişinin huzurlu bir hayatının olacağına delalet eder.


Rüyada Kuş Yemi Görmek

Rüyasında kuş yemi gören kişinin bileğinin hakkıyla çalışarak para kazanacağına, helal yoldan mal mülk sahibi olacağına yorumlanır.


Rüyada Kuş Satıcısı Görmek

Rüyasında kuş satıcısı gören kişinin fesat bir insan olacağına yorulur.

BilgiSelf.com Rüya Tabirleri

Yorum Yazın