Şimşek Bisküvi İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Şimşek Bisküvi İş İlanları ve İş Başvurusu için sitemizdeki ilanı inceleyebilir ve başvuru formu doldurabilirsiniz. Şimşek Bisküvi fabrikası iş ilanları yayımlayan insan kaynakları; dönem dönem Personel, Eleman ve işçi statülerinde işe alım yapmaktadır. Çevrimiçi başvuru fırsatı tanıyan Şimşek, çalışmak isteyen adayların başvurularını değerlendirmeye alıyor. İlanımızın devamından detaylı bilgi edinebilir şirket hakkında temel bilgileri öğrenebilirsiniz…

Şimşek Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.

Şimşek Bisküvi Karaman ilimizde Bisküvi, Çikolata, Kek, Gofret ve Kraker üretimi yapmak amacı ile 1996 yılında kurulmuştur. Ürettiği ürünlere kalitesini yansıtan şirket kısa zamanda tanınan ve beğenilerek tüketilen bir marka olmuştur. Teknolojiyi de takip ederek işi ile özleştiren Şimşek üretim tesislerinde ve çalışmalarında her zaman gelişmeyi ön planda tutmuştur.

Yenilikçi yaklaşımı sayesinde bir çok ilke imza atan Şimşek, 350’den fazla ürünü tüketicisi ile buluşturmaktadır. Yıllık üretim imalatı 115.000 tonu bulmaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünyada markalaşmak isteyen şimşek bugün 100’den fazla ülkeye ürünlerini pazarlamaktadır. Şimşek Türkiye’de 500 büyük firma içerisinde bulunmayı başarmıştır. Bu sıralama içerisinde zirveye daha da yaklaşmak için çalışmaktadır.

Kalitesini kanıtlayarak markasını duyuran şirket; kısa sürede iyi yerlere gelmesinin çalışanlarına borçlu olduğunun farkındadır. 200 işçi ile başlayan serüven bugün diğer sektörler ile birlikte 2500’den çalışana ev sahipliği yapmaktadır. Şirket ürün ve hizmet kalitesinin çalışanların tecrübelerinden geçtiğinin farkında olarak düzenli bir şekilde çalışanlarını eğitmektedir.

Şimşek Bisküvi İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları politikalarına uygun olarak fırsat eşitliliği ilkesine dayanarak işçi, eleman ve personel alımı yapılmaktadır. Şirket dil, din, ırk, inanç ve mezhep gibi ayrımlar yapmayarak herkese eşit mesafede yaklaşmaktadır. Belirlenen hedefleri gerçekleştirmeye yönelik çalışmalar yapan insan kaynakları; Genç, dinamik, eğitim düzeyi yüksek ve ekip çalışmasına yatkın çalışanları bir araya toplayarak şirketin geleceğini şekillendirmektedir.

Çalışanlarının mutluluğunu da benimseyen Şimşek, personellerini her anlamda mutlu etme anlayışı ile yönetim anlayışını geliştirmektedir. Bunun yanında iş arayışında olan adaylarında ilk tercih edeceği şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Fabrikasında ve bölge müdürlüklerindeki çalışanlarının birbiri ile etkileşimini sağlayarak tek bir çatı altındaymış gibi koordineli bir şekilde hizmet vermektedir.

Şimşek Bisküvi İş İlanları ve İş Başvurusu

Kariyer hedefi olan adaylarında tercih edebileceği bir şirket olan Şimşek Bisküvi, çalışanların gelişimini yakından takip ederek yüksek performans gösteren personellerini ödüllendirmekte ve terfi ettirebilmektedir. Bu anlamda iş hayatında yönetici pozisyonlarına yükselmek isteyen adaylar Şimşek Bisküvi şirketinin iş fırsatlarından yararlanabilirler.

Dönem dönem oluşan açık pozisyonlar için iş ilanları yayımlayan şirket, pozisyon oluşmasa bile iş başvuru yapma şansı tanımaktadır. Üretim kapasitesinin arttırıldığı dönemlerde ve iş alanlarının genişlediği zamanlarda duyulan eleman ihtiyacı içinde ayrıca iş ilanı yayımlanmaktadır. Karaman Fabrikası İş İlanları için başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki iş başvuru bölümünü okuyarak nasıl başvurabileceklerini öğrenebilirler.

Şimşek Bisküvi Açık Pozisyonlar
  • Bilgisayar Mühendisi
  • Endüstri Mühendisi
  • Üretim Vardiya Mühendisi
  • Fabrika Elemanı
  • Üretim İşçisi
  • Forklift operatörü

Şimşek Bisküvi İş Başvurusu

Şirket açık pozisyon bulunmasa bile almış olduğu iş başvurularını insan kaynakları havuzunda biriktirerek, oluşan açık pozisyon için değerlendirmeye almaktadır. Bu nedenle iş başvuru formu doldurduktan sonra olumsuz cevap almayarak geniş bir dönem için değerlendirilmeye alınabilirsiniz. Herkes için eşit fırsat sunan Şirket başvuru formunu dolduran adaylardan doğru bilgiler ile başvurulmasına dikkat etmektedir. İş Başvurusu yapmak için vereceğimiz başvuru linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Başvuru linki ile karşınıza bir başvuru ekranı açılacak ve istenen bütün bilgileri girdikten sonra aşağıda ki gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Şimşek Bisküvi İş Başvuru formu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/simsek-biskuvi-is-ilanlari-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz