31 TL’lik Sunless Sea Kısa Süreliğine Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Ayrıca şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Bununla birlikte Epic Games bu sefer de Sunless Sea oyununu 25 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 31 TL. Bununla birlikte kampanya dahilinde oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Sunless Sea mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonrasında yükle tuşuna basın.
  • Son olarak siparişi ver butonuna tıklayın.
  • Böylece oyun kütüphanenize eklenmiş oldu.

Sunless Sea Nasıl Bir Oyun?

Sunless Sea; keşif, etkileyici hikâye anlatımı ve devamlı olarak ölmeye odaklanan bir Gotik Korku RYO’dur. Dev yengeçler, önsezili buz dağları ve yarasa sürüleri işini bitirmezse, yamyamlık ve delilik yüzünden nalları dikeceğin kesin. Yine de bu kadim ve siyah okyanus seni çağırıyor. Ayrıca bu sularda yelken açma cesaretine sahip olanları da değerli ganimetler bekliyor.

Sunless Sea Sistem Gereksinimleri:

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows XP veya üstü Windows XP veya üstü
İşlemci 2 Ghz veya üstü 2 Ghz veya üstü
Bellek 1 GB RAM 1 GB RAM
Depolama 700 MB kullanılabilir alan 700 MB kullanılabilir alan
DirectX Sürüm 9.0c Sürüm 9.0c
Ekran Kartı Minimum 1280×768 çözünürlük, DirectX® 9.0c uyumlu ekran kartı Minimum 1280×768 çözünürlük, DirectX® 9.0c uyumlu ekran kartı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 25 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz