64MP Dörtlü Kameralı Samsung Galaxy M31 Prime, Yakında Tanıtılacak

Samsung’un 7.000mAh gibi oldukça yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip Galaxy M51‘i piyasaya sürmesinden bu yana bir aydan fazla bir zaman geçti. Güney Koreli teknoloji devi, şimdi de ilk olarak Hindistan da piyasaya sürülecek yeni bir M serisi akıllı telefon duyurmaya hazırlanıyor. Şirketin son hazırlıkları yaptığı 64MP dörtlü arka kameralı Samsung Galaxy M31 Prime modeli, yakında tanıtılacak.

Galaxy M31 Prime modeli, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy M31 ve Galaxy M31s modellerine katılacak. Amazon Hindistan internet sitesinde, görüntüleri ve yaklaşan telefonun bazı temel özelliklerini gösteren bir tanıtım sayfasına zaten sahibiz. Ancak Prime sürümü ile standart sürüm arasında önemli bir fark görünmemektedir.

Sayfada telefonun adı gösterilmiyor ancak Sudhanshu (@Sudhanshu1414) tarafından Twitter üzerinde paylaşılan bir gönderiye göre, bildirim almak için kaydolursanız Amazon’dan aldığınız e-postada cihazın Galaxy M31 Prime olduğu ortaya çıkıyor. Galaxy M31 Prime’ın tasarımı neredeyse Galaxy M31’inkiyle aynı. Su damlası çentiğine sahip olan modelin dörtlü arka kamera kurulumu ve parmak izi tarayıcısı, standart M31 modelindeki ile aynı konumda.

Galaxy M31 Prime, 2,3 GHz hızına sahip 10nm Exynos 9611 işlemci tarafından desteklenecek. 64GB veya 128GB depolama alanına sahip olacak model aynı zamanda 6GB RAM’e de sahip olacak. Depolama genişletmesi için özel bir MicroSD kart yuvası mevcut olacak. Bu sayede 64GB veya 128GB’lık alan yetersiz geldiği zaman bu alanı arttırabileceksiniz.

Dörtlü kamera kurulumu, Galaxy M31’de bulunan 64MP ana kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera, 5MP makro kamera ve 5MP derinlik sensörü ile aynı şekilde gelecek. Buna ek olarak cihazda aynı zamanda 32MP ön kamera sensörü mevcut olacak. Telefon ayrıca bir USB-C portu üzerinden 15W hızlı şarjı destekleyen 6000mAh bataryaya sahip olacak. Cihazın tanıtım tarihi ve yeni detayları belli oldukça Teknobuk.com üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“64MP Dörtlü Kameralı Samsung Galaxy M31 Prime, Yakında Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz