Acun Ilıcalı, Netflix’e Rakip Olacak Platformunun İsmini Açıkladı: Exxen

Acun Ilıcalı, bir süredir konuşulan ve Netflix‘e rakip olacak dijital platformunun ismini açıkladı. Medya patronunun yeni dijital platformunun ismi “Exxen” olacak. Henüz dijital platformun ne zaman yayına başlayacağı açıklanmamış olsa da, son dönemdeki hareketliliği de göz önünde bulundurursak kısa süre içerisinde izleyici ile buluşacağını söyleyebiliriz.

Televizyon dünyasında yaptığı etkili ve dikkat çeken yarışma programları ile kendini kanıtlayan Acun Ilıcalı, bir süredir dijital bir yayın platformu üzerinde çalıştıklarını belirtiyordu. Netflix tarzı bir platform olacak dijital yayın platformunun ismini nihayet sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. “Exxen” olarak isimlendirilecek olan dijital platformda farklı tarzda içerikler yer alacak.

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda Exxen’le ilgili olarak, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de çok yakında beraberiz..” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımla birlikte dijital platformun logosu da gün yüzüne çıkmış oldu. Ayrıca Exxen’e ulaşmak için https://exxen.com web sitesini ziyaret edebileceğinizi belirtelim. Henüz platform yayına girmediği için web sitesinin de boş olduğunu belirtmekte fayda var.

Ilıcalı, kısa süre önce katıldığı bir programda yeni platformuyla ilgili olarak “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” ifadelerini kullanmıştı. Acun Ilıcalı, ayrıca “Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak.” ifadeleri ile platformun isminin kimden çıktığını da duyurmuş oldu. İşte platformla ilgili Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamanın tamamı:

“Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.”

“Acun Ilıcalı, Netflix’e Rakip Olacak Platformunun İsmini Açıkladı: Exxen” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz