Anel Grup Personel Alımı İş İlanları 2023

Anel Elektrik  Personel Alımı ve İş İlanları

Anel Elektrik Personel Alımı , Anel Elektrik işçi alımı , Anel Elektrik İş İlanları , Anel Elektrik Personel Eleman Alımı , Anel Elektrik Memur Alımı , Anel Elektrik Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilirsiniz.

Anel Elektrik  Hakkında 

Anel Elektrik  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Anel Elektrik  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Anel Elektrik fabrikasına Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Anel Elektrik Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı.  Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

Anel Elektrik Personel Eleman Alımları Hakkında

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyon : Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda işveren, çalışan ve diğer tüm paydaşlarımız tarafından ilk tercih edilen olmayı hedefliyoruz.

Misyon:

  • Farklı proje deneyimlerini çalışanlarımız ile buluşturup, tüm birimler arasında bilgi paylaşımını sağlayarak sürekli gelişimi,
  • Müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak faaliyet gösterdiğimiz alanlarda ilk tercih edilen olmayı,
  • Malzeme ve hizmet tedarikçileri ile güvene ve karşılıklı kazanca dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurarak yalın ve kilit bir konumda kalmayı,
  • Projelerimizde verimli ve yalın bir risk, maliyet ve nakit yönetimi ile sürdürülebilirliği amaçlıyoruz.

Anel Elektrik Yurtdışı Ve Yurtiçi Projeleri 

Anel Grup, yurtiçi ve yurtdışında havalimanları, tünel ve raylı sistem projeleri, oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, hastaneler, sağlık merkezleri, veri merkezleri, yol yapım projeleri, limanlar, kültür ve spor merkezleri, endüstriyel tesisler ve stadyumlar gibi farklı türlerdeki projelerin, elektrik ve mekanik taahhüt işlerini anahtar teslim şekilde gerçekleştiriyor.

18 Yılda 10 Havalimanı Projesi

18 yılda 10 havalimanı projesine imza atan ve 6 havalimanı projesini eş zamanlı yürüterek kendini kanıtlayan Anel Grup, bugün yurtiçi ve yurtdışında bir marka haline geldi.

İşte Bazı Projeleri ;
St. Regis Hotel (Maçka Oteli)
Katar – Hamad Bin Khalifa Sağlık Kenti

Biz,

Uluslararası kalite standartlarında, kapsamlı ve her açıdan uzmanlık gerektiren projelere güvenilir ve yaratıcı mühendislik çözümleri sunuyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla sürdürülebilir ilişkiler kurarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ilk sırada tercih edilen firma olmak için çalışıyoruz.

  • Anel’de her çalışan bir değerdir.
  • Faaliyetlerimizi Anel kalitesiyle sürdürebilmek ve geliştirebilmek için en önemli unsurun insan kaynağı olduğuna inanıyoruz.
  • Tüm çalışanlarımıza adil yaklaşıyoruz.
  • Uygulamalarımızla çalışanlarımızın mesleki gelişimine katkı sağlıyoruz.
  • Kurumsal değerlerimizi benimsemiş, yüksek motivasyona sahip, güleryüzlü ve işine tutkuyla bağlı çalışanlardan oluşan ekip ruhumuzu sürekli kılmayı önemsiyoruz.
  • Anel Grup çalışanları olarak bizler, grubumuzun tercih edilme oranını yükselterek devam ettirmek, marka değerini ve itibarını güçlü tutmak için hergün aynı heyecanla çalışıyoruz.

Siz de grubumuzun bir parçası olup, ulusal ve uluslararası saygın projelere bizimle birlikte imza atmak ve ortak heyecanla çalışmak istiyorsanız açık pozisyonlarımızı kariyer.net ve LinkedIn üzerinden takip edebilirsinizAnel Grup Elektrik personel alımlarına başvurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/anel-grup-personel-alimi/

Yorum Yaz