Avcılar Özel Electrolux Tamir Servis


Bakım ve onarım işlemlerini yaptırırken aynı zamanda firmalar tarafından sunulmakta olan garanti olanaklarından da yararlanmak istiyorsanız Electrolux Servis ekibi ile kısa süre içerisinde tanımanızı tavsiye ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızla beraber sahip olduğumuz tecrübeye o kadar çok güveniyoruz ki uygulamış olduğumuz tüm işlemlerden sonra bir yıl geçerli olan garanti fırsatlarını sizlere sunuyoruz.

Eğer siz de bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak ve Electrolux Servis ekibi ile tanışmak istiyorsanız internet üzerinde bulunmakta olan iletişim bilgileri sayesinde hemen çağrı merkezimizi arayabilir ve ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere çok daha kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için Electrolux Servis Avcılar ekibi olarak pazar günleri dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çağrı merkezimizi üzerinden ne zaman teknik destek almak isterseniz bizi arayabilir ve böylece hızlı bir şekilde yaşamış olduğumuz problemlere karşı çözüm yöntemleri geliştirebilirsiniz. Uygulamış olduğumuz bakım ve onarım işlemleri sonrasında eğer herhangi bir şekilde aynı problemler meydana gelecek olursa tekrar bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz bir şekilde garanti kapsamında değişim işlemlerini yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bugüne kadar bir çok mutlu müşteri elde etmeyi başarmış olan firmamızdaki arkadaşlarımız ile tanışmak istiyorsanız hemen internet üzerinden bizimle iletişime geçin de sunmuş olduğumuz avantajlı fırsatlardan yararlanmaya başlayayın.

Yorum Yaz