Belbim Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Belbim Personel Alımı ilanlarına başvurular devam ediyor. İnsan kaynakları aracılığı ile İBB tarafından sunulan iş fırsatlarının içerisinde Belbim İş İlanları da bulunmaktadır. Toplu taşıma sistemlerinde ödeme yöntemlerini yöneten Belbim iş arayışında olan adaylara başvuru yapma şansı tanıyor. Belbim’de çalışmak isteyen adayların yanı sıra üye işyeri olmak isteyen şirketlerde başvuru yapabilmektedir. Belbim İş İlanları, Belbim Personel Maaşları ve Firma hakkında daha detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyunuz…

BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.

İstanbul’un toplu taşıma konularına çözümler üretmek amacı ve ödeme yöntemlerini geliştirmek amacı ile 1987 yılında kurulmuştur. Şirket geliştirmelerini tamamen yerli ve milli olarak gerçekleştirmektedir. Geliştirdiği ödeme yöntemleri ile hem kurumsal hem de bireysel müşterilerine ödeme noktasında büyük kolaylık sağlamaktadır. ”İstanbulkart” bu ödeme yöntemlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Belbim İstanbul Büyükşehir Belediyesinin iştiraklerinden birisidir. Belbim birlikte gelişmek amacı ile diğer 30 iştirak şirketle birlikte hareket ederek, diğer kurum ve kuruluşlarda da vatandaşın kolayca Belbim ile ödeme yapmasını sağlamaktadır. Misyonu hayatı kolaylaştıran yeniliklerle birlikte çalıştığı kurumlara değer katan güvenilir bir elektronik para ve kolay ödeme yöntemleri sunmaktır.

Ürün ve Hizmetler

Bireysel Çözümler ile İstanbulkart ve İstanbulkart Mobil ile hizmeti alan kullanıcıların hayatını kolaylaştıran ödeme yöntemleri sağlamaktadır.

Kurumsal Çözümler ile personellerine kolay ödeme yöntemleri sunmak isteyen şirketlere hizmet vermektedir. Yemek kartı özelliği ile piyasaya sunulan Paye Kart, İlk defa ulaşımda da kullanılan yemek kartı olmuştur.

Belbim Personel Alımı ve İş İlanları

Belbim İstanbul halkına ödeme kolaylığı sağlamanın yanında istihdama katkı sunmaktadır. Pozisyon boşluğu oluştuğunda veya birim genişlemesi yapıldığında ihtiyaç duyulan pozisyonlar için iş ilanları yayımlanmaktadır. Kariyer hedefi olan adayların tercih edebileceği AR-GE şirketlerinden birisidir. BELBİM ürün ve hizmet kalitesini arttıracak ve şirketin büyümesine fayda sağlayacak adaylar ile çalışmak istemektedir.

BELBİM A.Ş şirketinde iş bulabileceğiniz departmanlar şöyledir; Teknoloji ve Servis Operasyonları, Pazarlama ve Müşteri Yönetimi, Mali ve İdari işler, Proje ve Teknoloji Yönetimi, Müşteri Yönetimi, Destek Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri ve Operasyon, Pazarlama, Mali İşler, Saha Operasyonları, Servis Operasyon Merkezi ve İnsan Kaynakları departmanıdır.

Personel alımı yapılacak departmanlarda Maaş olanakları personelin çalıştığı yıl ve pozisyonuna göre değişiklik göstermektedir. Enflasyon ve ülkenin ekonomik durumu ile Asgari ücret baz alınarak yıllık maaş zammına karar verilmekte ve belirlenmektedir. Departman arasındaki farkların yanı sıra kıdeme göre de maaş verilmektedir.

BELBİM İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BELBİM A.Ş açık pozisyon oluştuğunda iş ilanları yayımlayarak işe alım yapar. Buna akabinde her zaman başvuru kapısı da açık bulunmaktadır. Bu nedenle istediğiniz zaman BELBİM ve İBB iştiraki firmalara ”Genel Başvuru” adı altında iş başvurusu yapabilirsiniz. İş arayışında olan adayların en çok yaşadığı sorun ise nasıl iş başvurusu yapacağını bilmemesidir. İBB iştiraki olan firmalar İBB’nin kurduğu KariyerİBB sitesi üzerinden açılan ilanlar aracılığı ile başvuru kabul etmektedir. Bu nedenle iş başvurusunu kariyer.ibb.istanbul adresinden yapabilirsiniz.

Başvuru yapabilmek için öncelikle siteye üye kaydı oluşturmanız gerekiyor. Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üstte Giriş yap/Kayıt ol butonuna tıklıyoruz. Burada İsim-Soyisim Mail adresi ve belirleyeceğiniz şifreyi girmeniz isteniyor. İstenilen bilgileri girdikten sonra mail adresinize bir aktivasyon linki gelecektir. Bu linke tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif duruma geçmiş olacaktır.

Üyelik işlemlerimizi tamamladıktan sonra siteye giriş yapıp, yukarıda bulunan ”ÖZGEÇMİŞİM” butonuna tıklayınız. Tıkladıktan sonra adım adım özgeçmişinizi oluşturabileceksiniz. Özgeçmişinizi oluşturacağınız adımlar şu şekildedir;

  1. Genel
  2. İletişim
  3. Eğitim
  4. İş Deneyimi
  5. Yabancı Dil
  6. Sertifika
  7. Yetenekler
  8. Referans
  9. Ek Belge

Bu aşamaları doğru bilgiler ile adım adım doldurarak özgeçmişinizi oluşturacaksınız. Bu en önemli ve kritik aşamadır. Bu nedenle özenle ve doğru bilgiler ile tamamen doldurmaya özen gösteriniz. Özgeçmişinizi oluşturduktan sonra yukarıdaki ”ilanlar” kısmına tıklıyoruz. Burada iştirak firmalarının hepsinin iş ilanlarını görebilirsiniz. Size uygun bir pozisyon var ise başvuru yapabilirsiniz.

BELBİM Firmasına başvuru yapmak için açık pozisyon ilanı yok ise arama yerine Genel Başvuru yazarak arama yapınız. Aşağıda ”Genel Başvuru” iş ilanını göreceksiniz. Genel başvuruya tıklayarak açılan sayfanın en üst kısmında ”Başvur” butonuna tıklayarak hazırlamış olduğunuz özgeçmişi insan kaynaklarına iletmiş olacaksınız. Bu adımı da tamamladıktan sonra insan kaynaklarının sizinle iletişime geçmesini bekleyiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/belbim-personel-alimi/

Yorum Yaz