Beykoz Ariston Özel Servis Numarası


Ariston marka buzdolabım için servis hizmeti almak adına sayısız araştırmada bulundum ve yine sayısız firma ile gerekli telefon görüşmelerini yaparak firmalar hakkında bilgi almaya çalıştım ancak çok gariptir ki yetkili servis firmaları bilgi vermek yerine servis hizmeti sunalım diyerek kestirip atmayı tercih ediyorlar.

Müşteri memnuniyeti önemli değil, bu firmalar için önemli olan para kazanmak ancak araştırmalarım içerisinde yer alan ve özel servis hizmeti sunan firmalardan bir tanesi olan Özel Ariston Servisi firması bu konuda bana en iyi şekilde yardımcı oldu ve gerekli ürün bilgilerini sundu! Buzdolabımı uzun yıllardır kullanıyorum ve haliyle zaman zaman sorunlar çıkartabiliyor bu da normal bir durum çünkü gayet fazla yıprandığını düşünüyorum.

Ariston Servis Beykoz Numarası: 444 78 56

Servis hizmeti almak için tercih ettiğim Özel Ariston Servis firması deneyimli personeli ile birlikte bana kalırsa yetkili servis firmalarından bile kaliteli işler yapıyor ve eğer bu firma ile çalıştıysanız bunun farkında olduğunuzu düşünüyorum. Henüz firmadan hizmet almayanlar ya da firmanın adını duymayanlar varsa 444 78 56 numaralı telefonları kullanabilirler ya da web siteleri üzerinden firmaya çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirler.

Özel Ariston Servis firması teknik destek hizmeti ile göz dolduruyor ve müşterilerini memnun edebilmek adına servis hizmetlerinde de garanti ve de parça desteği sunarak fark yaratmayı başarıyor diyebiliriz.

Yorum Yaz