Black Desert Türkiye&MENA Oyunu Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz!

Steam üzerinde zaman zaman farklı oyunlar kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bununla birlikte Steam platformunda bu sefer de, Black Desert Türkiye&MENA oyununu 10 Mart 2021 saat 12:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanınıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 19 TL. Bu doğrultuda oyunu belirtilen tarihe kadar kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Bununla birlikte oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Steam üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • İlk olarak Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından Black Desert Türkiye&MENA‘nın mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonrasında hesaba ekle tuşuna basın.
  • Böylece oyuna sahip oldunuz, istediğiniz zaman kütüphanenizden indirebilirsiniz.

Black Desert Türkiye&MENA Nasıl Bir Oyun?

Muazzam grafiklerle süslenmiş açık dünya MMORPG. Ayrıca klan ve kale savaşları ile detaylandırılmış PvP. Bununla birlikte gerçek dünya kadar detaylı Craft ve Ticaret sistemi. Çiftçilik, balıkçılık, aşçılık ve benzeri mesleklerle güçlendirilmiş içerik. Buna ek olarak devasa harita ve dünya bossları ile bu oyun artık tamamen Türkçe.

Black Desert Türkiye&MENA Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi 32/64 bit Windows 10 32/64 bit Windows 10
İşlemci Intel Core i3 Intel Core i5
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Ekran Kartı GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2 NVIDIA GTX 970 AMD RX 480
Depolama 30 GB kullanılabilir alan 30 GB kullanılabilir alan

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Steam üzerinden 10 Mart 2021 saat 12:00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yaz