Borçelik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Borçelik personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye’nin çelik üreticisi şirketlerinin liderlerinden birisi olan Borçelik yeni iş ilanları yayınladı. Borçelik insan kaynakları yayınladığı ilanlara başvuracak adayların formları doldurmalarını bekliyor. Borçelik çelik üretimi firmasında çalışmak istiyorsanız yazımızı okuyarak detaylı bilgi edinebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Borçelik Çelik Sanayii Ticaret A.Ş

Türkiye’nin çelik üretiminde özel bir kuruluşu olan Borçelik 1990 yılında kurulduğunda ülkede çelik üretimin en büyük 2.şirketi konumundaydı. Rulo Saç üretimi ile başlayan faaliyetler 1994 yılı ile 2008 yılları arasında yapılan 530 milyon Amerikan Doları yatırımı ile 1.5 milyona varan üretim kapasitesine çıkarak Türkiye’nin en büyük galvaniz çelik üreticisi konumuna gelmiştir.

Çelik üretimi sektöründe liderler arasında yer alan Arcelormittal ve Borusan Holding ortaklık seviyesinde çalışmalarını sürdüren Borçelik müşteri odaklı yaklaşımı ile memnuniyet sağlamaktadır. Gemlikteki 240 bin metrekarelik fabrikada üretimini sürdüren Borçelik çeliğin sıcak ve soğuk olarak bir çok farklı varyasyonda üretimi devam etmektedir.

Bir çok sektörde kullanılan çelik yapılar genellikle Beyaz eşya, Otomotiv, Yapı, Radyatör üretimlerinde kullanılmaktadır. Çelik üretiminde ürün şekilleri Rulo, Dilinmiş Rulo, Levha şekillerine getirilmektedir. Üretim hatları; Asitleme Hattı, Tersinir Hadde, Sıcak Daldırma Galvaniz hattı, Elektrolitik temizleme hattı, Tavlama, Temper Hadde, Doğrultma Hattı, Yüzey inceleme ve dilme hattı olarak İspanya, İtalya, Fransa, Japonya, Türkiye, Almanya, Belçika, İngiltere olarak bir çok ülkede üretimi sağlanmaktadır.

Borçelik Personel Alımı ve İş İlanları

Borçelik şirketi fabrikada, ofiste ve Sahada bir çok iş fırsatları sunmaktadır. Borçelik kariyer sitesinde oluşturduğu bölüm ile Borçelikli olmanın ayrıcalıklarından bahsetmektedir. Borçelikte yaşam, Borçelikte Gelişim ve Borçelikte kariyer fırsatlarını tanıtmaktadır.

Borçelik şirketinde iş fırsatları Yeni mezunlar, Öğrenciler, Ofis çalışanları, Saha çalışanları için sunulmaktadır. Borçelik Sosyal aktiviteler ve Hobi kulüpleri ile çalışanlarının performansını arttırmaya yönelik aktiviteler organize etmektedir.

Mesai Saatleri ve Vardiyalar

Borçelik, vardiyalı çalışanlar haricindeki personeller için çalışma saatlerini 08:00-17:30 olarak ayarlamıştır. Yine vardiyalı çalışanlar haricindekiler için çalışma günleri Pazartesi ilk çalışma günü Cuma son çalışma günü olarak belirlenmiş ve Cumartesi ve pazar gününü tatil günü olarak belirlemiştir. Vardiyalı çalışanlar için 3lü vardiyalı sistem uygulanmaktadır.

Borçelik Güncel İş İlanları

Borçelik sürekli yayınladığı iş ilanları ile işe alım yapmaktadır. İşe alım süreci Borçelik insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Yetkin ve nitelikli adaylar ve öğrenciler için Borçelik zaman zaman eğitim vermektedir. Kariyer fırsatları sunan Borçelik mevcut çalışanlar içerisinden performansı yüksek ve ekip çalışmasına uyumlu çalışanlarına terfi imkanı da sunmaktadır.

Borçelik İş İlanları ve Pozisyonlar

  • Mekanik bakım mühendisi
  • Satış Temsilcisi
  • Ar-ge Stajyeri
  • Uzun dönemli Stajyer
  • Optimizasyon ve veri analisti bilimciliği birim yöneticisi
  • Teknoloji geliştirme uzmanı
  • İş Güvenliği Uzmanı
  • Üretim Operatörü

Borçelik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Borçelik şirketi iş ilanlarını genellikle kariyer.net sitesi üzerinden yayınlamaktadır. Başvurular yine buradan yapılarak Borçelik insan kaynaklarına iletilmektedir. Başvurduğunuz pozisyon ile ilgili detaylı incelenerek insan kaynakları tarafından işe alım süreciniz başlatılır. Gerekli görüldüğü durumlarda Skype üzerinden yada yüz yüze görüşme için çağrılırsınız. Borçelik Personel alımına İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/borcelik-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz