Cengiz İnşaat Personel Alımı ve İş ilanları 2023

Cengiz İnşaat  personel alımları için yeni iş başvurularını değerlendirmeye başladı. Cengiz İnşaat  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Cengiz İnşaat Yurtdışı ve Yurtiçi projelerine yeni iş arkadaşları alacağını yayınladı. İş İlanlarında bir çok pozisyonda İnşaat işçisi alımı yapılacak.

İnsan kaynaklarından iş başvurularını kabul ederek yeni personellere yeni iş imkânı sunmaya başlandı. Personel alımlarında ve eleman alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda yazımızın devamını okuyarak Personel alımlarında iş başvurusunu nasıl yapmanız gerektiğini ve iş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini yazımızın devamında bilgi edinebilirsiniz.

Cengiz İnşaat Hakkında

Cengiz İnşaatın 2017 itibariyle yıllık cirosu 1 Milyar Dolar’ı geçti. Tamamlanan ve devam eden proje değerine bakıldığında Türkiye’nin büyük altyapı projelerini üstlenen, önde gelen inşaat kuruluşlarından biridir. Şirket’in kurulduğu yıllarda Türkiye’deki altyapı çalışmaları yurt dışından firmalar tarafından üstlenilirken, bugün Cengiz İnşaat hem ülkemizde hem de uluslararası pazarda Batılı kuruluşların rakibi haline geldi.

Başarı grafiğini Türkiye ve yurt dışındaki projeleri ile yukarılara taşımaya devam eden Şirket, Cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olan İstanbul Havalimanı Yap-İşlet-Devret Projesi’nin yapımı ve 25 yıllık işletme hakkını da kendi liderliğinde kurulmuş olan Ortak Girişim Grubu ile 2013’te kazandı. Cengiz İnşaat’ın sağlam konumunun arkasında; güçlü finansman yapısı, piyasa güvenilirliği ve kalite anlayışı yer alıyor. Şirket’in, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışında da yerleşmiş imajı, küresel bir marka olarak kendi yolunda emin adımlarla yürümesini sağlıyor.

İnşaat sektörünün artan dolar ile beraber daralma sürecinde olduğu konusunda herkes bir fikir üretmekte fakat biz aynı fikirde değiliz. Artan maliyetin küçük şirketleri sektörden çekmesiyle büyük şirketlerin iş hacminin artmasına sebep oldu. Buda küçük şirketlerden çıkarılan işçilerin büyük şirketlerde iş aramasına büyük şirketlerin iş hacminin artması da yeni personeller almasına sebep olmakta. Tam olarak Cengiz inşaat burada devreye giriyor. Özellikle Türkiye’de milli inşaat işlerinin yapımında rol alması ve yurt dışında büyük titizlikle çalışması Cengiz inşaatın yeni personeller almasına neden oldu.

İnşaat sektöründe rôl aldığı alanlar ; Havalimanı , karayolu , Demiryolu ve metro , Baraj ve Enerji Santrali ,
Tünel , Liman.

Yurtiçi ve yurtdışı alanlarda büyüyen İnşaat sektörünün önemli yapıtaşlarından biri olan Cengiz İnşaat inşaat işçisi alımı yapacağını duyurdu. Her mevsim zaman zaman işçi alımı yapan Cengiz inşaat personel seçimi konusunda titizliğini korumakta ve personellerine yüksek maaş olanakları sağlamaktadır.

Çalıştığımız şirketin büyüklüğünü kurumsallığını önemseriz ve çalıştığımız şirketlere bu yönde değer biçtiğimiz bir gerçek. İşte Tam olarak da Cengiz İnşaattan bahsedecek olursak dünyanın bir çok farklı ülkesinde faaliyet göstermesi ve inşaat firmaları arasında Türkiye’nin en büyüğü olduğunu kanıtlaması iş başvurularında yoğunluğa neden olsa da büyüklüğü ile özellikle yurt dışı için yoğun personel alımı yapmakta.

Cengiz İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Cengiz inşaat yeni projeler aldıkça iş hacmini genişletmektedir. Yeni projeler ile genişleyen iş hacmi daha fazla insan gücü ihtiyacı doğurmaktadır. Yeterli insan gücüne erişebilmek için insan kaynakları aracılığı ile işçi alımı yapmaktadır. Bir çok pozisyonda doğan inşaat ustası ihtiyacını karşılayacak olan Cengiz İnşaat hem yurt içinde hemde yurt dışında çalışma fırsatı sunmaktadır.

Cengiz İnşaat İşçi alımı yaptığı yurt dışı ülkeler;
 • Kazakistan
 • Bosna Hersek
 • Bulgaristan
 • Irak
 • Kuveyt
 • Azerbaycan
Cengiz İnşaat İşçi Alımı Yapılan Pozisyonlar
 • Vasıfsız Eleman
 • Beden İşçisi
 • İnşaat Mühendisi
 • Muhasebe Elemanı
 • Mimar
 • Teknik Eleman
 • Satış Temsilcisi
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat İşçisi
 • Şoför

Cengiz İnşaat İş Başvurusu

Doğru pozisyona doğru insanı yerleştirme maksadı ile işçi ve eleman alımı yapılmaktadır. Benimsediği insan kaynakları politikası ile iş başvurusunda ve mevcut personel terfisin de fırsat eşitliliği ilkesine uygun hareket etmektedir. Cengiz Holding resmi web sitesinde yer alan kariyer bölümünden iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Cengiz inşaat ihtiyaç anında yine kariyer bölümünde açık pozisyonlar ile iş ilanı yayımlamaktadır.

İş başvurusu yapmadan önce Açık pozisyonlar sekmesini kontrol ediniz. Size uygun pozisyonda iş ilanı var ise o iş ilanı üzerinden başvuru yapınız. Eğer açık pozisyonlarda ilan yok ise Genel Başvuru sekmesine tıklayarak Cengiz inşaat Genel Başvuru formu doldurunuz. Bu ihtiyaç anında size ulaşmalarını sağlayacaktır. Cengiz İnşaat Personel Alımı ve iş ilanları için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/cengiz-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz