Dominos Pizza Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Dominos Pizza personel alımı için iş ilanları yayımladı. Türkiye’nin en sevilen pizza markası olan Dominos pizza bir çok pozisyonda personel alımı yapıyor. İş ilanları için online başvuruları kabul etmeye başlayan Dominos Pizza, insan kaynakları aracılığı ile başvuruları değerlendirecek. Bir çok şehirde şubeleri bulunan Dominos istihdam sağlamaya devam ediyor.

Türkiye’de pizza konusunda büyük başarılara imza atan Dominos pizza tüketicileri memnun etmeye devam ediyor. Özellikle pizzadaki başarılarını her geçen gün arttıran şirket getirdiği yeni ürünlerle tüketicilerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu yazımızda Dominos Pizza şirketi hakkında detaylı bilgiye ulaşacak ve şirketin iş ilanlarını paylaşacağız…

Domino’s Pizza

Türkiye’de ilk şubesini 1996 yılında açmış olmasına rağmen bir çok ülkede faaliyet gösteren Domino’s, ilk olarak İstanbul’da şube açmıştır. Domino’s Pizza Türkiye olarak bugün 69’dan fazla ilde 800’e yakın şube ile hizmet vermektedir. Kısa zamanda büyük bir iş ağına dönüşen Domino’s Pizza Franchise mantığı ile şubeler açmaktadır. Dünya genelinde 85 ülkede faaliyet gösteren pizza şirketi 14.000’den fazla şubeye sahip en büyük pizza şirketi olma özelliğini taşımaktadır.

Domino’s Pizza çağdaş yönetim anlayışı ile şubelerinden çalışanlarına kadar profesyonel bir hizmet sergilemektedir. Ana işi pizza olan şirket son dönemlerde menülerine Dürüm, Tavuk parçaları, Peynirli ekmek ve son olarak da makarna eklemiştir. Restoranda ye, Gel al ve evlere servis şeklinde hizmet veren Domino’s özelikle eksiksiz tam ve hızlı pizza teslimatı ile rakiplerine fark atmaktadır. Domino’s Pizza şirketinde çalışmak isteyen adaylar için iş ilanlarını inceleyelim…

Dominos Pizza İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları ilk olarak müşteri memnuniyeti öncelikli hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. Bu bağlamda işe alım yapılan personel ve mevcut çalışan personellerine iş ile ilgili detaylı bilgiler vermektedir. Eğitimin yanında çalışanlarına kazandırdığı maaş dışında bir çok etken bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi kariyer olmakla beraber pizza konusunda ve çalışma konusunda kazandırdığı birikimlerdir. Domino’s çalışanlarını çalışırken eğlendirmeye ve işine tutku ile bağlamaya önem göstermektedir.

Personel Alımı için Şirketi tercih etmenin sebeplerinin en başında terfi fırsatı gelmektedir. İş hayatında kariyer yapmak isteyen adaylar Domino’s çalışanlarından örnekle kariyer hayatında varabileceği noktayı tespit edebilirler. Domino’s şirketinde kurye olarak işe başlayan Özbay GÜLER gösterdiği performans ile restoran müdürlüğüne terfi etmiş ve 6000 restoran arasından seçilerek yılın Restoran Müdürü Olmayı başarmıştır. Kurye olarak işe başlayan bir diğer çalışan İbrahim SAKALLI ise şuan Bölge müdürü olarak iş hayatına devam etmektedir. Bir diğer kurye sürücüsü İlhan Uzun ise bugün 13 Domino’s pizza restoran sahibi… Bütün bunlar kariyer hayatınızda gelebileceğiniz noktayı tespit edebilmek için yeterlidir.

Domino’s Pizza İş İlanları

 • A2 Ehliyetli Sürücü
 • Vardiya Müdürü
 • Restoran Müdürü
 • Kurye
 • Pazarlama Uzmanı
 • Bölge Müdürü
 • İş Geliştirme Analisti
 • Yazılım Uzmanı
 • Proje Yöneticisi
 • Sistem Analisti
 • Mutfak Elemanı
 • Pizza Ustası

En çok başvuru yapılan iş pozisyonu Kurye’dir. Motor Ehliyeti bulunan adaylar kurye olmak için başvuru yapabilirler.

Dominos İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyenler için bu paragraf büyük önem arz etmektedir. İş başvurusu yapmak kolay olduğu gibi iş için seçilen kişi olmak zordur. Bu nedenle Personel alımı yapılan dönemlerde iş başvurusu yaparken bütün detayları gözden geçirmek çok önemlidir. İstediğiniz Maaş, İstediğiniz pozisyon ve çalışmak istediğiniz şube bakımından detaylı bir analiz yapmak gerekebilir. Özellikle Terfi için veya kariyer için hedefi olan adaylar sadece özgeçmişini göndermekle kalmamalı insan kaynaklarında iz bırakmalıdır. Bu sebeple iyi bir özgeçmiş hazırlamış olmalısınız.

Başvuru için bir çok yöntem bulunmaktadır. Online başvuruları ve açık pozisyonları kariyer sitesi üzerinden paylaşan Domino’s aynı zamanda şubelerinden de iş başvurusu kabul etmektedir. Yani size en yakın Domino’s şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Bunun yanında mevcut Domino’s çalışanları açık pozisyonlara terfi niyeti ile başvuru yapabilirler. En etkili yöntem ise şirketin kendi web sitesinde bulunan başvuru formu ile insan kaynaklarına ulaşmaktır. Bu sayede başvurunuz direkt olarak insan kaynaklarına iletilmekte ve arada farklı bir şirket rôl almamaktadır. Online Başvuru linki ile Domino’s pizza İş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru linki; Domino’s Pizza İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/dominos-pizza-personel-alimi/

Yorum Yaz