Elsan Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Elsan Elektrik Personel Alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Elektrik ve enerji sektöründe birçok çözüm sunan ve müşterileri ile buluşturan Elsan, üretim hacmini ve kalitesini her geçen gün arttırmaktadır. Bundan dolayı düzenli olarak açık pozisyonlar için nitelikli adayları işe almaktadır. Bu ilanımızda Elsan Elektrik tarihi hakkında bilgiler verecek ve nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Elsan Elektrik Gereçleri San. Tic. A.Ş.

Türkiye’nin Denizli ilinde kurulan Elsan Elektrik, ilk faaliyetine 1980 yılında başlamıştır. Faaliyetine ilişkin çıkış mottosu müşterileri dinle, çözümler sun şeklinde olmuştur. Bugün yine müşterilerinin isteklerini dikkate alarak, çözüm yaratma ve hizmet sunma noktasında önemli girişimler yapmaktadır.

Her yıl düzenli olarak büyümeyi hedefleyen şirket, bugün yıllık 30 bin ton üretime sahip olsa da yine de üretim hacmini arttırmaya devam etmektedir. Yurtiçinde faaliyete başlayan şirket daha sonra yurtdışına açılarak ihracat yapmaya başlamıştır. Bugün büyük bir başarı yakalayarak, üretiminin %65’ini yurtdışına pazarlamaktadır.

Elsan Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’ye verdiği hizmetlerin ve yaptığı ekonomik desteğin yanı sıra Elsan istihdama da katkı sunmaktadır. Dönem dönem açık pozisyonlar için iş ilanları yayımlayan insan kaynakları, yeni iş alanları oluştukça personel sayısını arttırmaktadır.

Personel Alımı için insan kaynakları çeşitli mecralardan ve resmi web sitesi üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır. Aydem Holding çatısı altında bulunan Elsan Elektrik Aydem kariyer sitesi üzerinden ihtiyaç duyulan pozisyonları duyurmaktadır. Adayların işe alım süreci insan kaynaklarının ön başvurusunu incelemesi ve olumlu bulması durumunda mülakat ile devam etmektedir.

Sosyal olanaklar ve maaş olanakları oldukça iyi durumda olan Elsan Elektrik firması, bu konuları da titiz bir şekilde inceleyerek iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Çalışan personellerinin performansını arttırmaya yönelik çalışmalar yaparak, kariyer yapmalarına ve kendilerini geliştirmelerine fırsat tanımaktadır.

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecinde bütün adaylar; cinsiyet, yaş, fiziki engel, inanç ve ırk gibi etkenler göz önünde bulunmadan değerlendirilir. Her adaya eşit şartlar ve eşit fırsatlar sunulur. Ön başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar, mülakat aşamasına geçer. Mülakat aşamasında genel yetenek testi, kişilik envanteri ve simülasyon uygulamaları ile değerlendirilerek en nitelikli aday işe alım yapılır.

Elsan Elektrik İş İlanları

  • Elektrik Bakım Teknisyeni
  • Emaye Üretim Operatörü
  • Genel Başvuru

Staj Başvurusu

Yaz dönemi (Meslek Yüksekokulu, Üniversite ve Yüksek Lisans) staj başvuruları Nisan ayı içerisinde, kış dönemi uzun süreli (Meslek Liseleri) staj başvuruları Mayıs ayı içerisinde, kış dönemi proje bazlı (Meslek Yüksekokulu, Üniversite ve Yüksek Lisans) staj başvuruları Ağustos ayı içerisinde kariyer.net üzerinden S-Enerji Staj Programı ilanı aracılığıyla kabul edilmektedir.

Elsan Elektrik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydem Holding çatısı altında bulunmasından dolayı, Aydem Holding’in oluşturduğu kariyer siteleri ile yine kendi çatısı altında bulunan tüm şirketler için başvuru yapılabilmektedir. Elsan Elektrik firmasına iş başvurusu yapmak içinde durum aynıdır. Elsan Elektrik İş başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada yukarıda ki açık pozisyonları görebilir ve dilediğiniz pozisyon için üyelik açarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/elsan-elektrik-personel-alimi/

Yorum Yaz