Epic Games Ücretsiz GTA 5 Kampanyasında Son Saatler! Bu Fırsatı Kaçırmayın

Epic Games bir hafta önce bombayı patlatmış GTA 5 oyununu kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtacağı kampanyayı başlatmıştı. Bu kampanyaya o kadar çok ilgi oldu ki Epic Games Store çevrimiçi mağazası saniyeler içinde yoğun ilgiden dolayı çöktü. Daha sonrasında ise kullanıcılar oyunu alabilmek için saatlerce sitenin yeniden aktif olmasını bekledi.

Tüm bunların üstüne bir de oldukça yüksek ve yoğun online oyuncunun olması sebebiyle GTA 5 Online sunucuları çöktü. Tüm bunlar olurken birçok kişi de farklı soruların cevabını merak etti. Ücretsiz GTA 5 kampanyası ne kadar sürecek? Ücretsiz GTA 5 hesabımdan gidecek mi? Epic Games GTA 5 oynamazsam hesabımdan silinir mi? Tüm bu soruların cevabını yanıtlıyor olacağız.

Her şeyden önce Epic Games’in ücretsiz GTA 5 kampanyasının 21 Mayıs saat 18.00 itibariyle sonlanacağını belirtelim. Eğer henüz oyunu Epic Games üzerinden almadıysanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Böyle bir kampanya her zaman bulunmaz. Peki GTA 5’i ücretsiz olarak Epic Games’ten nasıl alacaksınız? Bu sorunun cevabı ise aşağıda adımlarda. Bu adımları takip ederek oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Grand Thef Auto: V mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

Epic Games ücretsiz Grand Theft Auto 5 kampanyası ne zaman bitiyor?

Oldukça ilgi gösterilen bu kampanya 21 Mayıs tarihinde son bulacak. Tam olarak 21 Mayıs saat 18.00’da ücretsiz olan oyun kampanyası sonlanacaktır.

GTA 5 oynamazsam hesabımdan silinir mi?

Böyle bir durum söz konusu değil. Daha önceden 2 saat oynamazsanız hesabınızdan gider diye bir söylenti ortaya atılmış ancak bu söylentinin gerçeklikle bir alakası yok tamamen yanlış bir bilgidir. Yukarıdaki adımları takip edip oyunu ücretsiz olarak hesabınıza ekledikten sonra oyun tamamen sizin olur. Dilediğiniz zaman oyunu indirebilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Hesabınızda silinme gibi bir durum olmayacaktır.

Tüm sorularınıza yanıt bulduğunuzu umuyoruz. Eğer hala oyunu almadıysanız 21 Mayıs saat 18.00’a kadar vaktiniz var. Bu büyük kampanya fırsatını kaçırmayın ve elinizi çabuk tutun. Epic Games ücretsiz GTA 5 kampanyası ile alakalı aklınıza takılan bir konu varsa aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz