Erikli Su Personel Alımı İş İlanları 2023

Erikli Su Personel Alımı yapacağını insan kaynakları aracılığı ile duyurdu. İş ilanları yayımlayarak işe alım yapılacağını belirten Erikli İnsan kaynakları bir çok pozisyon için iş başvurusunu kabul etmektedir. Türkiye’nin kaliteli doğal kaynak suyu temin eden şirketlerden birisi olan Erikli bir çok üretim tesisi ve bölge ofisleri ile hizmet vermektedir. Doğal Kaynak suyunu kaliteli bir şekilde tüketicilerle buluşturan Erikli, çağdaş hizmet kalitesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Erikli Su iş ilanlarını inceleyerek personel alımı yapılan pozisyonlara iş başvurusu yapmak isteyen adaylar yazımızın devamından bilgi edinebilir ve şirket tarihi hakkında detaylı bilgi edinebilirler…

Erikli Doğal Kaynak Suyu

Erikli Su Uludağ’ın kaynak sularının satışını yapmak amacı ile 1960 yılında kurulmuştur. Zengin kaynak sularını hijyenik ve sağlıklı bir şekilde tüketicilerle buluşturan Erikli kısa zamanda büyüme hedeflerini gerçekleştirmiştir. Cam şişelerde seçkin restoran ve kafelere başlayan ihracatlar ile satış yapmaya başlayan Erikli iş hacmini büyütmek için yatırımlar yapmıştır. Bu yatırımlardan birisi de ev içerisinde tüketilen çeşme suyunun hijyenik, tüketilebilir ve PH değeri sağlığa uygun ”Erikli Doğal Kaynak Suyu” ile yer değiştirmesiydi. Erikli 3Lt kapasiteli cam şişeler ile evlere servis yaparak bir devrimi gerçekleştirdi.

Sağlıklı Su tüketmek herkesin hakkı sloganı ile büyümeye devam eden Erikli kısa zamanda Su sektörünün seçkin markalarından birisi olmayı başardı. Nüfus oranı artış gösteren büyükşehirlerin sağlıklı suya ihtiyaç duyması Erikli için en kritik dönüm noktasıydı. 1990 yıllarında su istasyonlarının bu ihtiyaç için sayısı arttırıldı. Erişilebilirliği arttırmak için polikarbonat damacanalar üretilerek doldurulmaya başlandı. Damacanalar ile 10lt ye varan su kapasitesi ev ve iş yerlerine servis edilerek tüketimi hızlanmıştır.

Şirket 1 Genel müdürlük 1 üretim tesisi ve 6 bölge ofisi ile hizmet vermektedir. Bölge Ofisleri; İstanbul/ Maslak, Sefaköy, Samandıra, Ankara, Antalya ve İzmir illerinde bulunmaktadır. Genel müdürlük ve Üretim tesisi Bursa Kestel’dedir. Şirketin ayrıca müşteri hizmetleri servisi bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerinden şikayet, Sipariş ve taleplerinizi iletebilmektesiniz. Şirket 2006 yılında Nêstle ile ortaklık kurarak yatırımlarına ve büyümeye devam etmektedir.

Erikli Su Personel Alımı ve İş İlanları

Erikli Su üterim tesislerinde veya bölge müdürlüklerinde oluşan açık pozisyonlar için iş ilanları yayımlamaktadır. İstihdama yönelik katkıda bulunmayı tercih eden şirketlerden birisi olan Erikli kariyer hayatını önemseyen adayları geliştirmeye yönelik akademik çalışmalar yapmaktadır. Yeni mezun veya Deneyimli adayları işe alım yaparak hem şirketin hem de çalışanın ortak noktalarını buluşturarak gelişmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. İnsan kaynakları işe alım yaparken pozisyon ile ilgili kriterleri ilanda ayrıca belirtmektedir.

Erikli İnsan kaynakları çalışanların Maaş, Sosyal olanaklar, Kariyer ve Kaliteli yaşam biçimini desteklemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Nestle şirketinin bu konuda ki deneyimleri ile insan kaynağını doğru yönetmede önemli rol oynamaktadır. Erikli Su her zaman kaliteyi önemsemiş çalışanların bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayarak şirket kalitesini sürekli geliştirmeyi amaçlamaktadır. Erikli şirketinde çalışmak isteyen ve iş arayışında olan adaylar bu doğrultuda değerlendirilerek mülakata alınırlar.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Gıda Mühendisi
 • Kimya Mühendisi
 • Kamyon Şoförü
 • Satış Personeli
 • Çağrı Merkezi
 • İnsan Kaynakları
 • Üretim Tesisi Elemanı
 • İş Güvenliği Uzmanı
 • Sipariş Sorumlusu
 • Sosyal Medya Uzmanı
 • Üretim Operatörü
 • Forklift Operatörü
 • Muhasebe Sorumlusu

Erikli Su İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu kabul etmek için şirket öncelikle açık pozisyona ihtiyaç duymaktadır. Yeni iş alanları ve boşalan pozisyonları doldurmak için personel istihdam etmektedir. Şirket personel alımı yapacağı zaman kariyer.net, eleman.net gibi sitelerden iş ilanlarını başvuruya açmaktadır. Erikli iş ilanları için başvuru yapmak isteyen adaylar ya bu ilanları takip ederek açılan pozisyonlara başvuru iletecek ya da anlatacağımız bir diğer yöntem ile Erikli iş başvurusu için genel başvuru formu doldurabileceksiniz. Erikli Su iş ilanları yayımlanmasa da başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru yöntemi şu şekildedir;

Nestle Türkiye sayfasındaki insan kaynakları bölümünden Erikli Su için İş başvurusu yapabilirsiniz. Bu yol Erikli insan kaynaklarına ulaşmakta daha etkilidir. En doğru başvuru yöntemi arada aracı olmadan iletişim kurmak ve başvuru yapmaktır. Bu vesile ile size vereceğimiz linkten Erikli şirketinin iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Erikli şirketinin Genel başvuru formunu doldurarak açılacak pozisyonlar için özgeçmişinizi değerlendirmeye aldırabilirsiniz. Başvuru Linki; Erikli Personel Alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/erikli-su-personel-alimi/

Yorum Yaz