Fiba Perakende Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Fiba Perakende Personel alımı için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Türkiye’nin güçlü perakende şirketlerinde birisi olan Fiba Perakende Grup birçok pozisyonda işe alım yapacak. Bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için kapılarını açık tutan Fiba Perakende, iş başvurusu yapmak isteyen adayların özgeçmiş göndermelerini bekliyor. Sizde Fiba Grup ile çalışmak istiyorsanız bu ilanımızdan nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz…

Fiba Perakende Personel Alımı ve İş İlanları

Firma grup şeklini almadan önce finans sektöründe faaliyete başlamıştır. Finansbank adıyla finans sektöründe bankacılık hizmetleri vererek hizmet başlayan Fiba, başarılı ivme yakalamasının ardından yeni alanlarda yatırım yapmaya başlamıştır. Fiba 1987 yılında Hüsnü ÖZYEĞİN tarafından kurulmuştur.

İş alanını genişletmek amacı ile çeşitli sektörlerde yatırım yapan şirket; Enerji, Perakende, Turizm, Gayrimenkul ve varlık yönetimi sektörlerine giriş yaparak iş yelpazesini genişletmiştir. Bunun yanında 2006 yılında Finansbank’ı satarak o günün şartlarına kadar yapılmış en yüksek yabancı sermaye girişini Türkiye’ye kazandırma başarısı göstermiştir.

Bugün FİBA Perakende hala iş ağını genişletmekte ve çeşitli yatırımlar yapmaktadır. İş ağını genişletirken aynı zamanda ülkemizde istihdamı da destekleyen şirketlerin başında gelmektedir. Bu bağlamda iş olanağı sağladığı ve faaliyet gösterdiği sektörler şu şekildedir;

Fiba Perakende İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları Fiba Grup çatısı altında bulunan firmaları için dönem dönem iş ilanı yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. Personel ihtiyacı bulunan birimleri tespit ederek çalışmak isteyen adayları çeşitli mülakat teknikleri ile değerlendirerek en doğru adayı pozisyona yerleştirmektedir.

Fiba Perakende özellikle Kadın çalışanları ile ilgi çekiyor. Capital dergisinde yayımlanan kadınların dostu 100 şirketin katıldığı araştırmada en yüksek kadın çalışanına sahip olması ile Fiba Grup 6.Kez birinci olmuştur. Bugün toplam çalışan sayısı 12.452 ve bunun 7.399’unu kadınlar oluşturmaktadır.

Fiba Grup Çalışabileceğiniz Firmalar

 • Fibabanka
 • Credit Europe Bank N.V
 • Fiba Faktoring
 • Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.
 • Fiba Portföy Yönetimi Anonim Şirketi
 • Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş
 • Auto Partners
 • Fiba Perakende Grubu
 • Fiba Yenilenebilir Enerji
 • Swissotel The Bosphorus
 • Fiba Ticari Gayrimenkul
 • Fiba Gayrimenkul

Şirket vizyoner yapısı ile yatırım planlarına istinaden yatırımlar yaparak sürekli iş ağını genişletmektedir. Buna göre yurtiçi ve yurtdışında iş arayan adayların en çok tercih ettiği şirket olma ve bunu sürekli kılma gayreti içerisindedir. Bu nedenle şirkete iş başvurusu yapan adaylar titizlikle incelenerek eşit şartlar altında değerlendirilirler.

Erkek ve kadın eşitliğini ön planda tutarak pozitif ayrımcılık ilkesi ile çalışanlarının mevcut durumunu sürekli olarak iyileştirme çabasındadır. Çağdaş ve modern insan kaynakları uygulamaları ile şirkete bağlı çalışanlar yetiştirmek için uğraşmakta ve iyi performans gösteren adayları muhafaza etmeye çalışmaktadır.

Fiba Grup İş İlanları

Mağaza Müdür Yardımcısı – İstanbul Fiba Perakende Grubu İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.)
Teknik Proje Uzmanı Fiba Perakende Grubu İstanbul(Asya)
Mağaza Müdürü – Gap Midtown Avm Fiba Perakende Personel Alımı Muğla
Danışma Görevlisi Fiba Ticari Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi Bursa
Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Avr.)
Bireysel Tahsilat Temsilcisi Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.)
Tahsilat Temsilcisi-Yeni Mezun Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Asya),İstanbul(Avr.)
Tahsilat Temsilcisi Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. Adana, Adıyaman, …
Helpdesk Uzman Yardımcısı Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Avr.)
İşe Alım Uzmanı Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Avr.)
Eğitim ve Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Avr.)
Varlık Değerlendirme Operasyon Yetkili Yardımcısı Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Avr.)
Gayrimenkul Değerleme Uzman Yrd. Gelecek Varlık Yönetimi A.Ş. İstanbul(Avr.)
Muhasebe Uzmanı Fiba Ticari Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi Bursa
Hazine Karlılık Uzman Yardımcısı FİBABANKA A.Ş. İstanbul(Avr.)
Açık Pozisyonlar

Fiba Perakende İş Başvurusu

Yukarıda görmüş olduğunuz pozisyonlar Fiba Grup bünyesindeki şirketler içindir. Bu şirketler içerisinde Fiba Perakende de mevcuttur. Fiba Grup bünyesindeki açık pozisyonları yukarıdaki tabloda görebilirsiniz. Bu tablo içerisinde Perakende sektöründe hizmet veren Fiba Perakende şirketine ait açık pozisyonları da görmektesiniz.

İş başvurusu yapmak için öncelikle açık pozisyonlara uygun olup olmadığınızı tespit etmeniz gerekecek. Uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Fiba Perakende İş Başvurusu linkinden açılan sayfadaki iş başvuru formu ile başvurunuzu iletebilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/fiba-perakende-personel-alimi/

Yorum Yaz