Garantili ve Kapıya Hizmet Sunan Rowenta Servisi


Fransız menşeesine sahip olan Rowenta markalı ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Rowenta, ürettiği teknoloji standartlarını genişletiyor olması sayesinde değerini her geçen zaman diliminde katlamayı da başarıyor. Rowenta markalı süpürgeler, sahip oldukları ergonomik yapıyla beraber kullanım açsından son derece avantajlı hale geliyorlar. Her alanda kullanabilmeye uygun olan Rowenta süpürgeler, farklı boyutlarda tasarlanıyor.

Mevcut tasarım modeline göre işlevsel açıdan da değişkenlik gösterebiliyor olması ile oldukça yüksek kullanım oranına sahiptir. İstanbul’da Rowenta markalı teknoloji ürünü kullanıcıları tarafından süpürge seçeneklerinde; toz torbalı, toz torbasız, su filtreli, ıslak-kuru, dik şarjlı, şarjlı ve dik elektrikli seçenekleri yer alıyor.

Rowenta tarafından geliştirilen süpürge modellerinin birbirlerinden ayrılan özellikleri bulunduruyor olmaları ile beraber her Rowenta süpürge modelinde sebebi farklılık gösterecek şekilde arıza oluşumu olasıdır. Rowenta Servis desteğini sizlere özel bir hizmet kapsamında sunuyor olmamız sayesinde, her modeldeki Rowenta süpürge için teknik destek olanağını kusursuzca sunuyoruz.

Özel Rowenta Servis Kadıköy ekibi olarak çalışma standartlarımızda gerçekleştirdiğimiz yüksek düzeyde hizmetle beraber, Rowenta halı yıkama makineleri için de kesin olarak sonuca ulaşan desteği sunmayı başarıyoruz. Başarılı çalışmalarımız bir bütün halinde ön planda bulunuyor olmasıyla birlikte, Rowenta ürünlerine karşı olan yetkinliğimiz sayesinde çalışma arkadaşlarımızla öz verili ve müşteri odaklı olacak şekilde gerekli olan servis hizmetini sağlıyoruz. Rowenta Servis seçeneğini sizlere memnun kalacağınız düzeyde sunuyoruz.

Yorum Yaz