Gdz Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gdz Enerji firması birçok pozisyonda personel alımı yapacak. Türkiye’nin lider enerji şirketlerinden birisi olan Gdz Enerji bünyesinde çalışmak isteyen adaylar, bu ilanımız ile firma iş ilanları ve işe alım şartlarını inceleyebilirsiniz. Gdz Enerji faaliyet alanları ve tarihi hakkında bilgiler edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz…

Gdz Enerji Personel Alımı ve İş İlanları

Elektrik sektöründe üretim, dağıtım ve perakende alanlarında faaliyet yürüten şirket Aydem Holding bünyesinde 2013 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Elektrik sektöründe ki kazancını yine yeni yatırımlar yaparak farklı sektörlerde var olmuş, hizmet alanını genişletmişti. Bu sektörler çağrı merkezi Hizmetleri, telekomünikasyon, finansal aracılık olarak GDZ Enerji Yatırımları AŞ iş ortaklığı ile hizmetler vermektedir.

Türkiye’nin istihdam sağlayan firmalarından birisi olan Gdz Enerji şirketi birçok alanda işe alım yapmaktadır. 2000’e yakın çalışanı bulunan şirket yeni iş alanları keşfettikçe personele ihtiyaç duymakta ve yeni iş alanları için yeni personel alımı yapmaktadır.

Faaliyet alanları içerisinde bulunduğu sektörler şu şekildedir; Filo Kiralama, Çağrı Merkezi, Elektrik Arıza Onarım, Telekomünikasyon ve Teknoloji Hizmetleridir. Bu alanlarda hizmet veren birçok çalışanın yanı sıra yeni iş alanları içinde iş ilanları yayınlanmaya devam etmektedir.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları Gdz Enerji içerisindeki eksik, açık ve eleman ihtiyacı duyulan pozisyonları keşfederek iş ilanları yayımlamaktadır. Yayınlanan iş ilanlarına başvuru yapan adaylar Aydem İnsan Kaynakları tarafından incelenerek, diğer başvuru yapan adaylarla eşit şartlarda değerlendirmeye alır.

İnsan odaklı çalışma sistemi ile gelişen ve büyüyen Gdz Enerji, başarısının odak noktasında insan faktörü olduğunu bilir. Buna istinaden çalışanlarına değer vererek; Eğitim ve gelişim konularında çalışmalar yapar, maaş ve sosyal olanaklar üzerinde iyileştirmeler yapar ve çalışanlarına sevdiği ve çalışırken eğlenebildiği çalışma ortamı sunar.

Gdz Elektrik faaliyet alanlarına istinaden pozisyon olarak çeşitliliğe sahiptir. Birçok pozisyonda iş fırsatları sunarak personel alımı yapar. Gdz Elektrik iş ilanları için hem pozisyon açıldığında başvuru hem de pozisyon açılmadan genel başvuru ile açılacak pozisyonlar için başvuru yapmak mümkündür. GDZ Elektrik İş İlanları şu şekildedir;

Gdz Enerji İş İlanları

  • GDZ Elektrik Genel Başvuru (İzmir, Manisa)
  • GDZ Enerji Çağrı Merkezi Müdürü (Denizli)
  • Bilgi Teknolojileri Uzmanı (İzmir, Manisa)
  • GDZ Enerji Yatırımları A.Ş Kıdemli Bilgi Teknolojileri Uzmanı (Denizli, İzmir)
  • Pazarlama İletişim Yöneticisi (İzmir)

Gdz Enerji İş Başvurusu

Holding bünyesinde faaliyet gösterdiği için kurumsal ölçekte bir insan kaynakları birimine sahip olan Gdz Elektrik başvuru yapmak isteyen adaylar için resmi web sitesi üzerinden büyük kolaylık sağlamaktadır. Özgeçmiş göndererek başvuru yapabileceğiniz Gdz Enerji en kısa sürede başvurunuza cevap vermektedir. Yukarıdaki açık pozisyonlara başvuru yapmak isteyen adaylar iş ilanı başvuru linkine, Genel başvuru yapmak isteyen adaylar Genel Başvuru linkine tıklayarak insan kaynaklarına CV gönderebilirler.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gdz-enerji-personel-alimi/

Yorum Yaz