Göğüs Ucu Yarasına İyi Gelen Kremler

Göğüs ucu yaraları, emzirme dönemi ile birlikte oluşabilir ve bu dönem tamamlanana kadar devam eder. Anneler eğer meme ucu ile ilgili problem yaşıyorsanız, emzirmeye başladığınız ilk dönem ile birlikte göğüs ucu yarasına iyi gelen kremler kullanabilirsiniz.

Lansinoh Lanolin Anne Göğüs Ucu Kremi

Emzirme döneminde göğüs uçları hassaslaşır. Lansinoh krem, hassaslaşan göğüs uçlarını nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Her emzirmeden sonra sürülmesi gerekir. Daha etkili sonuç için düzenli olarak kullanılmalıdır.

Yan Etkileri

Herhangi bir katkı maddesi, koruyucu madde veya bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, E vitamini içermez. İngiliz Alerji Kurumu’ndan onaylıdır. Tatsız, kokusuz ve renksizdir. Hem anne hem de bebekler için güvenlidir.

Contractubex Krem

Contractubex jel, operasyon, amputasyon, yanık ve kaza sonrasında meydana gelen yara izlerinin tedavisinde kullanılır.

Nasıl Kullanılır?

Yaralar kapandıktan veya dikişler alındıktan sonra günde 2 ya da 3 kez o bölgeye uygulanır. Düzenli kullanıldığı zaman 3 ila 6 ay arasında gözle görülür fark edilir.

Yan Etkileri

Katkı maddesi, koruyu madde içermez, kokusuz ve renksizdir. Dermatolojik testlerden onaylıdır.

Radix Nipple Gögüs Ucu Bakım Kremi

Cildin daha yumuşak olmasına yardım eder. Cilt görünümünü düzenler, meydana gelen yara izlerinin ve skarlarların tedavisinde kullanılır. İçeriğindeki C vitamini ve aynı sefa ile göğüs uçlarını nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde sürülür. Bir süre cilt tarafından emilmesi beklenir. İstenilen miktarda ve istenilen sıklıkta uygulanabilir.

Yan Etkileri

Paraben veya alerjen madde içermez. Kokusuz ve renksizdir. Dermatolojik testlerden onaylıdır.

Nutralen Mommylen Göğüs Ucu Bakım Kremi

Emziren anneler için geliştirilmiş bir kremdir. İçeriğindeki doğal bitkisel yağlar, doğal bitki ekstraklar ve vitaminler ile, cildin nem oranını dengelemeye yardım eder. Yapısında bulunan shea butter ile cildi nemlendirme konusunda oldukça etkiler. Cildi besler ve cilde yumuşaklık kazandırır.

Nasıl Kullanılır?

Göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde yeterli miktarda ve istenilen sıklıkta sürülebilir.

Yan Etkileri

Tüm cilt tipleri ve tüm yaş grupları için kullanıma uygundur. Paraben veya alerjen madde içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır.

 

İçerdiği Butyrospermum Parkıı Butter, Bıs-Dıglyceryl Polyacyladıpate-2, olus Oıl, balmumu, vitamin- E ile cildi nemlendir ve cildin nem oranını dengeler. Yara izlerinin ve skarlarların tedavisinde kullanılır. Özellikle emziren anneler için özel olarak üretilmiştir.

Nasıl Kullanılır?

Göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde istenilen miktarda ve istenilen sıklıkta sürülebilir. Silinmeden de kullanılabilir.

Yan Etkileri

Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır. Paraben veya alerjen madde içermez, kokusuz ve renksizdir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Philips Avent Göğüs Ucu Kremi

Kuru ve hassas göğüs uçlarını nemlendirici özelliğe sahip krem, aynı zamanda yumuşaklık sağlar. İçeriğindeki Hindistan cevizi ve lanolin ile cildin nem oranını dengeler, cildi besler.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde uygulanır. İstenilen sıklıkta sürülebilir. Ayrıca emzirmeden önce temizlenmesi gerekmez.

Yan Etkileri

Renklendirici, koruyucu madde veya parfüm içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Mamsel Lanostill Meme Ucu Bakım Kremi

Nemlendirici özelliğe sahiptir, kuru ve çatlak meme ucunun nemlenmesine yardım eder. Yara izlerinin ve skarlarların tedavisinde kullanılır. Cildin nem oranını dengelemeye yardım eder.

Nasıl Kullanılır?

Her emzirmeden sonra meme ucu ve çevresine sürülebilir. İstenilen sıklıkta sürülebilir. Emzirmeden önce temizlenmesi gerekmez.

Yan Etkileri

Tüm cilt tipleri ve tüm yaş grupları için kullanıma uygundur. Paraben, renklendirici veya alerjen madde içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır.

Medela Purelan Göğüs Kremi

Emziren annelerin çatlak ya da ağrılı meme uçlarını nemlendirir, aynı zamanda yumuşaklık sağlar. %100 doğal içeriğinden dolayı emzirme sürecine zarar vermez. Emzirmeden önce veya sonra herhangi bir temizleme gerekmez. Bebeklere hiçbir zararı yoktur. Cildin kaybettiği suyu yeniden kazandırır ve cildin nem oranını dengelerken cildi besler.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. İstenilen sıklıkta sürülebilir.

Yan Etkileri

Doğal içeriklidir, emzirme sürecine zarar vermez. T.C Sağlık Bakanlığı ve FDA tarafından onaylanmıştır. Paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır.

Zade Vital Cocoline Göğüs Ucu Bariyer Kremi

Kuru ve hassas göğüs uçlarını nemlendirir. Özellikle emziren anneler için özel olarak üretilmiştir. Meydana gelen yara izlerinin tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda yumuşaklık sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. İstenilen sıklıkta sürülebilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Yan Etkileri

Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır. Tüm yaş grupları için kullanıma uygundur. Paraben, renklendirici veya alerjen madde içermez.

Evomere Femme Göğüs Ucu Kremi

Doğal içeriğinden dolayı emzirme sürecine zarar vermez. Cildi besler ve cilde yumuşaklık kazandırır. Yara izlerinin ve skarlarların tedavisinde kullanılır aynı zamanda cildin nem oranını dengelemeye yardım eder.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde kolayca uygulanır.

Yan Etkileri

Emzirme sürecine zarar veren bir ürün değildir. Paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır. Tüm cilt tipleri için uygun.

Uni Mom Gögüs Ucu Kremi

Hamilelik, doğum ve emzirme döneminde göğüste oluşan yara ve çatlaklar için geliştirilmiş bir kremdir. Göğüs ucunu korur ve nemlendirir. Yoğun nemlendirme ve bakım sağlar. Aynı zamanda rahatlamaya yardımcı olur. Cildi besler, aynı zamanda cilde yumuşaklık kazandırır. Cilde kaybettiği suyu yeniden kazandırır ve cildin nem oranını dengeler.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. İstenilen sıklıkta sürülebilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Yan Etkileri

Paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır. Tüm cilt tipleri için uygun.

Uvela Nursing Balm Göğüs Ucu Çatlak Kremi

Yara izlerinin ve skarlarların tedavisinde kullanılan bu krem, kuru ve hassas göğüs uçlarını nemlendirir. Göğüs ucunu korur ve bakım sağlar. Aynı zamanda yumuşaklık sağlar.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Düzenli kullanıldığı zaman 3 ila 6 ay arasında gözle görülür fark edilir.

Yan Etkileri

Paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez. Dermatolojik ve alerjik testlerden onaylıdır. Emzirme sürecine zarar veren bir ürün değildir.

Alphanova Sante Göğüs Ucu Kremi

Yapışkanlık hissi vermeyen krem, yara izlerinin ve skarlarların tedavisinde kullanılır. Göğüs ucunu korur ve nemlendirir. Yoğun nemlendirme, rahatlama ve bakım sağlar. Cildi besler, aynı zamanda cilde yumuşaklık kazandırır.

Nasıl Kullanılır?

Her gün göğüs uçlarına ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. Lanolin doğal olarak çok yoğun ve kompakt olduğundan kolayca uygulanabilir. Emzirmeden önce durulamaya gerek yoktur.

Yan Etkileri

Dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjeniktir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Paraben, AlS, Fenoksi etanol, kloroform, suni renk ve koku verici içermemektedir. Ecocert ve Bio sertifikalarına sahip olan bir üründür. Emzirme sürecine zarar vermez, tüm cilt tipleri için uygun.

Azeta Organik Göğüs Ucu Bakım Kremi

Göğüs ucundaki kuruma ve çatlak görünümüne karşı bakım sağlar, nemlendirir ve yumuşatır. İçeriğindeki E Vitamini ile yoğun nemlendirme ve rahatlama sağlar. Omega-3, omega-6 ve omega-9 bakımından zengin bir üründür. Ayrıca içerdiği ınca ınchı yağı sayesinde, cilde ferahlık hissi verir.

Nasıl Kullanılır?

Cildin istenilen bölgesine ihtiyaç duyuldukça, ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Düzenli kullanıldığı zaman 3 ila 6 ay arasında gözle görülür fark edilir.

Yan Etkileri

Dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjenik bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygun. Paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez.

Shoosha Organic Rescue Nipple Balm Göğüs Ucu Kremi

Shoosha Organic Rescue Nipple Balm Göğüs Ucu Kremi

Göğüs ve göğüs uçlarını rahatlatıcı, nemlendirici ve koruyucu etkisi vardır. İçeriğinde saf yatıştırıcı terapötik yağlar vardır. Tamamen organik bitkilerden elde edilmiştir. Cildi besler, aynı zamanda cilde yumuşaklık kazandırır. Çünkü bebeklerin ağzındaki aft ve pamukçuk oluşumunu en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Her gün cildin istenilen bölgesine ihtiyaç duyuldukça, ince bir tabaka halinde kolayca uygulanabilir. Silmeye gerek olmayan bir kremdir. Hamileliğin 6-7. ayından itibaren kullanılmaya başlanmalıdır.

Yan Etkileri

USDA Gıda Sınıfı Organik sertifika tescili vardır. Dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjenik bir üründür. Tüm cilt tipleri için uygun. Lanolin, paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez.

Mumsy Natural Göğüs Ucu Bakım Kremi

Mumsy Natural Göğüs Ucu Bakım Kremi

Emzirme döneminde annelerin yaşamış olduğu meme ucu çatlaklarının korunması ve acısının azaltılmasını sağlar. İçeriğinde organik ve doğal bitkisel özler vardır. İçerdiği yüksek aminoasit bitkisel aktifleri sayesinde ciltte oluşan tahrişlerin iyileşme sürecini hızlandırır. Ayrıca E vitamini ile birlikte cildi serbest radikallerden korumasına destek olur. Göğüs uçlarında oluşan gerginlik ve acı hissini azaltır. Cildin yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar. Aynı zamanda göğüs ucu çatlaklarını giderir. İçeriğinde organik balmumu ve organik shea butter bulunur. Bu zengin yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca ve hızlı bir şekilde emilir ve cilt bariyerini güçlendirir.

Nasıl Kullanılır?

Emzirme sonrasında, göğüs ucunu temizleyici losyonlarla temizleyin. Parmağınız ile az miktarda kremden alarak kuru ve temiz göğüs uçlarına uygulamanız yeterlidir.

Yan Etkileri

Hayvansal kökenli lanolinin yerine doğal ve bitkisel içeriklidir. Tüm cilt tipleri için uygun. Paraben, renklendirici, parfüm veya alerjen madde içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir, hipoalerjenik bir üründür.

Coresatin Mor Aloe Vera Krem

Meme ucu yaraları ve çatlakları, cerrahi yara ve yanıklar, makat yaraları gibi rahatsızlıklarda, cildi mikroplara karşı korur. Aynı zamanda cildi nemlendirir, yumuşatır ve oluşan ağrıların yatıştırılmasına yardımcı olarak iyileştirir.

Nasıl Kullanılır?

Temiz bir cilt üzerine dairesel masaj ile birlikte sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

Yorum Yaz