Index Bilgisayar Personel Alımı 2023

Index Bilgisayar personel alımları için yeni Personeller alacağını duyurdu. Index Bilgisayar firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yarışa sizde katılın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Index Bilgisayar  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamında eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Index Bilgisayar Personel Alımı hakkında

Index grup şirketleri adı altında 8 farklı şirketten oluşan İndex Bilgisayar hizmetini professionel kanallar aracılığı ile yapmaktadır. Kurumsal müşterilerinin yanı sıra parekendicilere , toptancılara ve ara bayilere hizmet etmektedir. Bünyesinde bir çok markayı barındıran İndex Bilgisayar Microsoft , Apple , Kingston , Lg , Hp gibi 200’ü aşkın bir çok dünya markası ile çalışmaktadır. 1989 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurguladığı yapıyla inanılmaz bir atılım gösteren İndex Bilgisayar Türkiye’nin en büyük bilişim  şirketi olmayı başarmıştır. Yıllık 1.3 milyar $ cirosu ile , her yıl düzenli olarak yapılan İnterpro’nun Telekom ve bilişim şirketleri araştırmasında 1.sırada yer almayı başarmıştır. www.elemanpersonelalimi.com ailesi olarak Personel Alımına nasıl başvuracağınızı sizler için araştırdık.

İnsan Kaynakları

Kimler İndex Bilgisayar şirketinde Personel alımlarına iş başvurusu yapabilir? 

Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği veya bilgisayar programcılığı bölümlerinden birinde son sınıfta okuyor veya mezunsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hangi illere Başvuru yapılabilir ?

Tercihen Doğu anadolu veya güney doğu anadolu illerinde yaşayanlar.

Kimler İndex Bilgisayarda Staj Yapabilir?

Staj zorunluluğun varsa ya da zorunlu staj sigortan okulun tarafından karşılanıyorsa yapabilirsiniz.

Çalışma Şartları

Günlük çalışma saatleri 8 saat olarak belirlenmiştir. Haftalık çalışma saatleri 43 saati geçiyorsa günlük maaşınızın 1,5 katı mesai ödemesi yapılır. Yol + yemek + maaş sistemiyle çalışan Index zaman zaman çalışanlarına ek gelir prim ödemeside yapar. Index Bilgisayar mesai saatlerini farklı vardiyalarda uygulayabiliyor. Sizde index personeli olmak için aşağıdaki işe nasıl başvurulur kısmını okuyunuz.

Personel Alımlarına Nasıl Başvuruda Bulunabilirim?

İndex Bilgisayar personel alım sürecinde Personellerini Cv üzerinden değerlendirerek işe alım süreci gerçekleştirir. Başvurular cv@index.com.tr adresine cv gönderimiyle yapılır. İndex Bilgisayar hazırlamanız gereken Cv için kendi taslağını oluşturmuştur. Sizde İndex personel alımı iş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/index-bilgisayar-personel-alimi/

Yorum Yaz