Kahve Falında Topuklu Ayakkabı Görmek

Kahve falında topuklu ayakkabı görmek, fal sahibinin hayatından kem gözlü insanların çıkacağına ve bu insanların kendisine artık zarar veremeyeceği anlamına gelir. Kişinin yaşadığı sorunları sıkıntısız bir şekilde atlatacağı ve kendisini bir ömür boyu mutlu edecek biri ile tanışacağına işaret eder.

Kimine göre uçarı ve haylaz bir çocuk gibi görünmenize rağmen, hayatı kendi doğrularınız ve istekleriniz çerçevesinde yaşadığınız anlamına gelir. Bu yönünüzle ön yargılara ve eleştirilere maruz kalsanız da aldırış etmeyen tavrınız, aşk hayatınızın ilk evresinde sorunlar yaşanmasına neden olacaktır. Fakat zamanla hayat dolu ve yaşamın güzelliklerini görmeye çalışan ve derinlerde aslında çok duygusal biri olduğunuzun anlaşılması ile daha uyumlu bir çift olmayı başaracağınız anlamına gelir.

Pes etmeyen, tuttuğunu koparan, akıllı biri olduğunuz için kolay kolay kimseyi beğenmiyor ve seçici davranıyorsunuz. Çevrenizden gördüğünüz evlen baskılarına aldırış etmiyor, zamanı gelince oda olur diyerek insanların ağzını kapatıyorsunuz. Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkan ve sizden bir parça taşıdığına inandığınız kişi ile tanışmaya ve onunla evlenerek bir seyyah gibi yaşayacağınız anlamına gelir.

Herkesin bakışları altında bir parkta fıskiyelerin altında, dans ederek sırılsıklam olmayı isteyecek kadar, aşkı dolu dolu yaşayacağınız bir partnerle tanışacağınıza yorumlanır. Kimine göre deli, kimine göre hayatı kendi doğrularıyla yaşayan, kimseye aldırış etmeyen bakış açısına sahip biri olduğunuz anlamına gelir. Bu yönünüzle aslında herkesin imrendiği ve yaşamak istediği bir hayat perspektifine sahip olduğunuz için kıskanıldığınıza da delalet eder.

Ailenizin göz bebeği ve her zaman sevgi ile büyüten bir evlat olduğunuza, kimseyi dinlemeyen, kendi bildiğini okuyan tavrınızdan dolayı bazen ailenizle sürtüşmeler yaşadığınıza, kim neder? ne düşünür? diyerek sizi engellemeye çalışmalarına sessiz kalarak saygıda kusur etmeden, bildiğinizi okuduğunuz anlamına gelir.

Kahve falı yorumcularına göre yaşamın inişli çıkışlı anlarında ailece birbirinize destek vererek her zaman, her koşulda birlikte olmayı başarmış güçlü aile bağlarına sahip olduğunuza delalet eder. Hayatınızda mutlu ve huzurlu bir yaşamın ömrünüzün sonuna kadar devam edeceği anlamına gelir.

Sosyal açıdan bakış açınız ve ortak paydalarınız neticesinde oluşturduğunuz oldukça geniş bir arkadaş çevresine sahip olduğunuza ve onlarla zaman geçirmekten, sohbet etmekten aktivitelere katılmaktan, fikir alışverişinde bulunmaktan fazlası ile keyif aldığınıza delalet eder. Hayatın güzellikleri içinde paylaşmak ve yardımlaşmak ağır bastığı için oluşturduğunuz bu arkadaş grupları ile hareket etmek, birilerinin yaralarına merhem olmak, bir nebzede olsa onların yüzlerini güldürmek bu dünyadaki misyonunuz olduğuna inandığınızı gösteriyor.

Maddi olarak hiçbir probleminizin olmadığı ve aza kanaat eden bir yapıya sahip olduğunuz için hiç bir zaman dara düşmeden hayatınızı yaşayacağınıza delalet eder. Zenginliği maddi olarak çok şeye sahip olmak yerine az şeye ihtiyaç duymak olarak değerlendirdiğiniz anlamına gelir.

Şansınızın yaver gideceğine, beklemediğiniz bir şekilde para hayatınızda değişiklik olacağına ve paranızın hep bereketini göreceğiniz anlamına gelir.
Unuttuğunuz belkide gelmeyeceğini düşünerek üzerine bir bardak soğuk su içtiğiniz alacağınızın, ödenmesi ile sıkıntılı bazı ödemelerinizi kapatarak ferahlayacaksınız. Hepsinden önemlisi bu alacağın tahsil edilmesi ile helalleşip yaptığınız iyilik ile arkadaşınızdan bol bol dua alacak ve aranızdaki mesafenin yeniden kapanmasına neden olacaktır.

Daha iyi şartlarda çalışmak ve yükselmek için branşınızda ek eğitimler alarak kendinizi geliştirme çabası içine gireceksiniz. Bu şekilde kendinizi eğitmeniz size yeni fırsatlarının kapısını açacağı gibi daha çok kazanmanıza da yol açacak.

Daha iyi şartlarda yaşamak ve kendi evinizi almak için ek iş yapma fikrinizi hayata geçirerek, hobilerinizi kazanca dönüştürmeye başlayacaksınız. Taleplerin artması ile bu konuda biraz daha ileri giderek, çevrenizi de buna dahil edecek ve birlikte kazanacaksınız. İlerleyen zamanlarda ek işinizi asli işiniz haline getirme ihtimaline sahipsiniz.

Zar zor döndürdüğünüz ve çaba sarf etmekte tereddüt içinde bulunduğunuz işinizi yeniden ele alarak, ayakta tutma mücadelesi vereceğiniz anlamına gelir. Özellikle bu değişim ve gelişim borçlanmanıza neden olacak. Fakat kısa sürede kendinizi toparlayarak eskisinden daha iyi bir konuma ulaşacaksınız.

İş hayatında pratik zekanız ile başarılı bir kariyer çizerek tecrübe kazanmanız, daha iyi şartlarda çalışabileceğiniz bir kaç iş başvurusunda bulunmanıza neden olacak. Aklınızda bir iş yerinin olmasına rağmen hangi iş yerine girerseniz girin, başarılı olmanın yanı sıra mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamına sahip olacağınızı gösterir.

İşinizde fikirleri ile diğer çalışanlara da destek verdiğiniz ve insani yönünüzün ağır basmasından dolayı sevilen bir kişiliksiniz. Bu yönünüzden dolayı bazen iyi niyetiniz suistimal edilse de herkes kendi yaptığından sorumludur diyerek bu duruma bile pozitif bakmayı başaran ender kişilerden biri olduğunuza delalet eder.

Okul hayatınızda yurt dışına çıkarak kariyerinize orada devam etme isteğinizi maddi imkansızlıklardan ve ailenizden kaynaklı olarak askıya alarak çalışma hayatına başlamışsınız. Fakat çalıştığınız iş yerine sağladığınız katkıların çokluğu, yabancı dile olan hakimiyetiniz ile yurt dışındaki eğitimlere katılarak, firmanızın yurt dışı yöneticisi olarak çalışma teklifi, hayalinizi gerçekleştirme fırsatı yakalamanızı sağlayacak.

Okul hayatında istediğiniz bölümü okuyamamak, keşke demenize neden olmuş. Fakat zaman içinde istediğiniz bölüme geçiş yapamasanız da karşınıza çıkan bir fırsat ile hayalinizi gerçekleştirme imkanı bulacağınız anlamına gelir.

Güneşe karşı cildinizin çok hassas olmasından dolayı, lekelenmeler yaşamanız canınızın sıkılmasına neden olacak. Bu sorunla baş etmek ve mevcut lekeleri tedavi etmek için ilaç kullanımı yanında doğal maskelerden de faydalanarak sorununuza çözüm bulacaksınız.

Hayatı pozitif bakış açınızla yaşamanız ve anda kalmanız, sağlığınıza da olumlu katkılarını görmektesiniz. Fakat yemek yemeye olan düşkünlüğünüz dönem dönem kilo almanıza neden olmakta. Bu yüzden yemek yemeyi kesmeden spor salonuna giderek şekle girmeye çalışacaksınız. Fakat kilo vereyim derken, kendinizi fazla zorlayıp sakatlanma ihtimalini göz ardı etmemelisiniz.

Sağlığınızı fazla ihmal etme eğilimi gösteren yapınız, son ana kadar doktora gitmemenize neden oluyor. Fakat tedbirli olmak ve sık sık yaşadığınız ağrıların sebebini öğrenmek, ilerleyen zamanlarda kemik sağlığınızı korumanız açısından faydalı olacaktır.

Doğal beslenmeye verdiğiniz önem her geçen gün daha da artmakta ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirme yoluna girmenize sebep olacak. Bu açıdan biraz zorlansanız da kısa sürede alışkanlıklarınızı geride bırakacak, hatta kendi bitkilerinizi yetiştirme isteği ile bir hobi bahçesi oluşturmaya çalışacaksınız.

Yorum Yaz