Kapadokya ATV Turu

Kapadokya gezginlerinin en favori aktivitelerinden biri olan Kapadokya ATV Turu, bölgenin de en çok talep gören turlarından biridir. Yaz kış her gün düzenlenen macera dolu bu aktivite, özel olarak tasarlanan parkurlarda gerçekleşmektedir. 2 farklı parkurumuz vardır. ATV araçlarımız iki kişilik olup, isteyen misafirlerimiz tek başına binebilmektedir. Fiyatlandırma araç başına yapılmaktadır. Kapadokya’nın muhteşem gün batımı manzarasını seyre dalmadan önce, tüm enerjinizi ATV turu ile atabilirsiniz.Gün içinde belirli saatlerde düzenlenen bu eğlenceli tur, ortalama 2 saat sürmektedir. Katılmak istediğiniz saat dilimini belirleyip bizi arayabilirsiniz.

Kapadokya ATV TuruProgramı

Yerli turistlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen yabancı misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği bir turistik aktivite olan Kapadokya ATV Turu aktivitesini mutlaka denemelisiniz. ATV Safari denilince ilk akla gelen aktivitedir. Diğer etkinlikler ve turlar gibi ATV turları için de belirli bir zaman çizelgesi yoktur. Tabii gün batımı saati gibi yoğun saatlerde safari parkına gitme ve kalabalık bir grup insanla daha çok eğlenme ihtimaliniz daha yüksek ancak günün her saatinde tura katılabilirsiniz. Misafirlerin otelden alınması ile başlayan program, yaklaşık 2 saat süren tur sonunda tamamlanmaktadır. Tur sırasında ikram yoktur. Sadece maceraya odaklanıyorsunuz. Güvenlik donanımı tur öncesinde misafirlere ücretsiz dağıtılmaktadır.

Kapadokya ATV TuruGüzergâhı

Kapadokya’daki bazı önemli vadilerini ve yerlerini aşağıda listeledik.Kapadokya ATV TuruGüzergâhıüzerinde bu vadileri görebilirsiniz ancak 1 saatlik safaride tüm bu vadileri görmeniz elbette mümkün değil.Bu kısa bir rotalı turdur. Elbette tur süresinin uzamasıyla birlikte görülebilecek yerlerin sayısı da orantılı olarak artacaktır.Kızıl Vadi, Kızıl çukur Vadisi, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi, Kılıçlar Vadisi, Devrent Vadisi, Çavuşin Kasabası, Paşa bağ, Güvercinlik Vadisi Nevşehir ve Üçhisar gibi yerleri güzergâh kapsamında görebilirsiniz. Tüm rotayı görmek isterseniz, en uzun süreli turumuz için rezervasyon yapmalısınız. Turlarımız belli gruplara ayrılmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız. Rehberler ve deneyimli takım kaptanları eşliğinde yapılan turlarımız, son derece güvenlidir.

Kapadokya ATV TuruFiyatları ve Rezervasyon

Sezon boyunca indirimli fiyatlardan devam ediyoruz. Kapadokya ATV Turufiyatlarımız ATV başına 200 TL’dir. Bu bedel araç başına tahsil edilmektedir. Fiyatlara dâhil olan hizmetlerimiz:

  • Otel transferleri ( Gidiş – Dönüş)
  • Kask, dirseklik, eldiven ve dizlikten oluşan güvenlik donanımı
  • Rehberlik hizmeti

200 TL, standart tur fiyatımızdır. Eğer daha uzun süreli tura katılmak isterseniz fiyatlar artacaktır. Daha detaylı bilgileri ve güncel fiyatları bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Fiyata dâhil olan hizmetlerin haricindeki tüm harcamalar misafirlerimize aittir. Tur kapsamında yiyecek içecek hizmeti bulunmamaktadır. Misafirlerimiz kendi harcamalarını yaparak ihtiyaçlarını temin edebilmektedir.

Kapadokya turları hakkında daha detaylı bilgiyi https://renklitatil.com/kapadokya-gunluk-turlar sayfasında bulabilirsiniz.

Yorum Yaz