Kazancı Holding Personel Alımı İş İlanları 2023

Kazancı Holding Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin lider enerji şirketlerinden birisi olan Kazancı birçok pozisyonda iş ilanları yayımladı. Enerji sektöründe lider şirketlerden birisi olma amacı ile hizmet veren Kazancı, İnsan kaynakları departmanı ile iş başvurusu yapan adayları değerlendirerek işe alım yapacak. Bünyesinde birçok çalışan bulunduran şirket aynı zamanda iş arayışı olan adaylarında ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kazancı Holdingin tarihini inceleyerek çalışabileceğiniz pozisyonları belirterek, nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız…

Kazancı Holding

Kazancı Holding enerji sektöründe var olmak ve büyümek amacı ile 1950 yılında kurulmuştur. Enerji sektöründe başladığı hizmeti zamanla yeni enerji sektörlerine yatırım yapmış, Türkiye’den sonra yurt dışına açılmıştır. Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da güçlü bir firma olan Kazancı Holding gelişmeye ve geliştirmeye devam etmektedir. 1968 yılında Elektrik Motor Fabrikası çalışmalara başlanılmıştır. 1980 yılında jeneratör üretimi, 1990 yılında elektrik üretimi ve enerji santrali kurulumu, 2000’li yıllarda doğalgaz dağıtımı, 2010 yılında ise elektrik satış ve dağıtımını işine entegre ederek sektörde çeşitlenmiş ve ek gelir kalemlerini devreye almıştır.

Şirket 22 ülkede üretim tesislerine sahipken 173 ülkeye enerji satışı yapmaktadır. Holding bünyesinde birçok enerji şirketi bulunmaktadır. Şirketler kendi alanlarında gösterdikleri başarılar ile holdingin büyümesine katkı sağlamıştır. Aksa markası ile faaliyet gösteren grup şirketlerinden Aksa Doğalgaz Türkiye’nin en büyük doğalgaz şirketi olmuştur. Şirket ayrıca ana işinin yanında tarım ve turizm gibi alanlarda da çeşitli çalışmalar yapmakta ve hizmetler vermektedir. Holding İstanbul Beykoz’da bulunmaktadır.

Kazancı Holding Bünyesinde Bulunan Şirketler Şu Şekildedir;

 • AKSA DOĞALGAZ
 • AKSA ELEKTRİK
 • AKSA ENERJİ
 • AKSA JENERATÖR
 • AKSA SERVİS ve KİRALAMA
 • AKSA TARIM
 • AKSA TURİZM

Kazancı Holding Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları dönem dönem oluşan açık pozisyonlar için veya açılan yeni iş alanları için İşçi Alımı, Eleman Alımı ve Personel alımı yapmaktadır. Holding çatısı altında bulunan şirketlerin insan kaynakları yönetimini yine holding bünyesinde tutmaktadır. Bu sayede her şirketin insan kaynakları merkezden yönetilerek eşit ve adil çalışma olanağı sunmaktadır. Şirket işe alım yaparken yine Holding insan kaynakları ile İş Görüşmesi yapılmaktadır. Fırsat eşitliği ilkesine dayalı mülakat yapan insan kaynakları adayları eşit ve etik şartlarda değerlendirerek işe alım yapmaktadır.

Holding bünyesinde iş fırsatları sunulurken istihdam daha çok grup şirketleri içerisinde sağlanmaktadır. Personel sayısı 8500’den fazla olan Kazancı Holding, iş kalitesini ve üretimi arttırmak amacı ile de personel alımı yapabilmektedir. Şirket sektörde çalışmak isteyen adayların ilk tercihi olma vizyonu ile çalışmaktadır. Bu vesile ile işe yeni başlayan veya mevcut çalışanlara işi ile ilgili eğitimler vererek hizmet kalitesini arttırmaktadır. Nitelikli adayları işe alım yapma amacı güden insan kaynakları yeni mezun ve tecrübesiz adaylara da iş imkanı sağlamaktadır.

Kariyer Olanakları

Kariyer hedefi bulunan adayların tercih edebileceği en büyük şirketlerden birisi olarak, Kazancı Holding olarak gözümüze çarpmaktadır. Hem grup şirketleri içerisinde hem de Holding çatısı altında üst düzey yönetim pozisyonları içermektedir. İş başvurusu yaparken çalışmak istediğiniz pozisyon seviyesini belirtebileceğiniz gibi, tecrübesizseniz şirket içerisinde iyi performans göstererek terfi alma şansınızda bulunmaktadır. Şirketin çalışabileceğiniz pozisyon seviyeleri şöyledir; Stajyer, Mavi Yaka, Yeni Başlayan, Uzman, Şef, Orta Düzey Yönetici, Üst Düzey Yönetici.

Şirket Din, Dil, Irk, Cinsiyet, Mezhep gibi ayrımları dikkate almayarak işe alım yapmaktadır. Şirket çalışanlarına saygılı olmakla birlikte değer vermektedir. Sağladığı Maaş olanakları ve Yan Haklar ile çalışanlarını memnun etmekte ve iyi performans gösteren personelleri ödüllendirmektedir. Çalışanlarından Aidiyet Duygusunu, Saygıyı ve gerektiğinde Aksiyon almalarını beklemektedir. İş Başvurusu yapabileceğiniz Grup şirketlerini başvuru esnasında seçebilirsiniz. Bu şirketler şu şekildedir; Aksa Doğalgaz Personel Alımı, Aksa Elektrik Personel Alımı, Aksa Enerji Personel Alımı, Fırat EDAŞ İş Başvurusu, Turizm ve Tarım koluna da başvuru yapabilirsiniz

Kazancı Holding Güncel İş İlanları

 • Gaz Altı Kaynakçısı – Tekirdağ – Aksa Jeneratör
 • Elektrik Bakım Ustası – Bolu – Kazancı Holding
 • İnşaat Mühendisi – İstanbul – Aksa Enerji
 • Mekanik Bakım Ustası – Bolu – AKSA ENERJİ
 • Dijital Pazarlama Uzmanı – İstanbul – Kazancı Holding
 • Abkant Operatörü – Tekirdağ – Aksa Jeneratör
 • İç Tesisat Proje Onay Mühendisi – İstanbul – Kazancı Holding
 • Vardiya Saha Operatörü – Antalya – Aksa Enerji
 • Dekarbon Vardiya Operatörü – Aksa Enerji – Antalya
 • Muhasebe Yöneticisi – İstanbul – Aksa Enerji
 • Torna-Freze Operatörü – Bolu – Aksa Enerji
 • Mekanik Bakım Ustası – Antalya – Aksa Enerji
 • Proje Makine Mühendisi – İstanbul – Aksa Elektrik
 • Otomasyon Bakım Ustası – Bolu – Kazancı Holding
 • Satış Uzmanı – Trabzon – Aksa Jeneratör
 • Satış Uzmanı – Konya – Aksa Jeneratör
 • Servis Teknisyeni İzmir

Kazancı Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket İş başvurusu için internet üzerinden ilanlar yayımlamaktadır. Çeşitli kariyer siteleri üzerinden de yayımlanan bu ilanlar ilgili kariyer sitelerinden başvurulabilir. Doğru başvuru yöntemi ise şirketin resmi olarak insan kaynaklarına yapılan başvurulardır. Kazancı Holding İş Başvuru Formu yayımlayarak çalışmak isteyen adaylara kapılarını açık tutuyor. Sizlere vereceğimiz link ile istenilen bilgileri doldurarak Departman/ Pozisyon/ Şirket seçimi yaparak önceden hazırladığınız özgeçmişinizi CV Gönder bölümüne yükleyerek rahatça yapabilirsiniz. Bu sayede direkt olarak iş başvuru formu insan kaynaklarına ulaşmış, açık veya açılacak pozisyonlar için değerlendirmeye alınmış olacaktır. Online başvuru linki; Kazancı Holding İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kazanci-holding-personel-alimi/

Yorum Yaz