Kütahya Şeker Fabrikası Personel Alımı 2023

Kütahya Şeker Fabrikası Personel Alımı Yapıyor! Torunlar gıda bünyesinde bulunan Kütahya Şeker iş başvurularını kabul edecek. İnsan kaynaklarına iletilecek olan öz geçmişler İnsan kaynakları tarafından incelenerek değerlendirmeye alınacaktır. Kütahya Şeker Fabrikası için yazımızın devamını okuyunuz.

Kütahya Şeker Tarihi

Kütahya Şeker Fabrikası Pancar kristal şeker üretimi yapılan tesis 4 Kasım 1954 tarihinde hizmete girdi. 75 hektar üzerine 3.850 metre kare kapalı alanda kurulmuştur. Şirkete ait fabrika ve tesisler 333.397 metrekare alana yayılmıştır.

Kütahya Şeker Fabrikası

Kütahya şeker fabrikası Türk şeker bünyesinde bulunan fabrikalardan birisidir. Kütahya Şeker Fabrikası’nda kristal şeker üretimi yapılmakta, pancar işleme sırasında melas ve yaş küspe de yan ürün olarak elde edilmektedir. 1994 yılında Azerbaycan, İran, Kuzey Irak, Gürcistan, Romanya ve Bulgaristan’a şeker ihracatı yapıldı. Torunlar Gıda olarak bir çok işletme ve üretim tesisine sahiptir. 2004 yılında Kütahya Şeker Fabrikası Özelleştirme İdaresi’nden alındı. 2005 yılında Kütahya Şeker Fabrikası bünyesinde Küp Şeker Tesisi açıldı. Marmaris Netsel Marina ortaklığı başladı.

Kütahya Şeker İş başvurusu

Kütahya Şeker fabrikası personel alımı için normalde Türk şeker’in işkur’a verdiği ilanlar ile başvuru alması gerekiyordu. Ancak araştırdığımız kadarı ile işkur üzerinde Kütahya Şeker ile ilgili bir iş ilanı bulamadık. Buda akıllara Kütahya şeker insan kaynakları kendi bünyesinde alım yapıyor olabilir mi? sorusunu getirdi. Torunlar gıda bünyesinde bulunan Kütahya şeker’e İş başvurusu yapmak için Torunlar gıda web sitesinde bulunan insan kaynakları bölümündeki başvuru alanını kullanmanızı öneririz. Bu sadece kütahya şeker için değil Torunlar gıda içindeki diğer şirketlerde iş bulma olasılığını arttırabilir. Kütahya Şeker Personel Alımı için Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kutahya-seker-fabrikasi-personel-alimi/

Yorum Yaz