Nuh Çimento Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Nuh Çimento dönem dönem personel alımı yapmak için iş ilanları yayınlayan Türk şirketlerden birisidir. Açık pozisyonları paylaşarak nitelikli adayları bünyesine katmak isteyen Nuh çimento, bir çok pozisyonda işe alım yapacak. Bu ilanımızda Nuh Çimento hakkında detaylı bilgiler edinerek, nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Nuh Çimento Personel Alımı ve İş İlanları

Şirketin temelleri Çimento üretmek, ithalat ve ihracat yapmak amacı ile 1966 yılında atılmıştır. Temel atıldıktan sonra tesisin aktif hale getirilmesi ve 400.000 Ton üretim hattının aktif olması 1969 yılını bulmuştur. Hızlı bir şekilde gelişerek büyüme hedefi ile kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamıştır.

Daha sonra Nuh Çimento faaliyet alanını genişleterek Kömür Değirmenleri, Çimento Değirmeni, Tras Değirmeni, Klinker üretim hattı , Deniz suyu arıtma tesisi, Arıtma Çamuru Kurutma Tesisi, 4 Nolu Çimento Değirmeni, Atık Yakma Sistemi, 5 Kollu Döner Big Bag Tesisi, Flyash Tesisi, 3. Fırın Kalsinatör Modernizasyonu, 1 Nolu Fırın Kapasite Artışı, 4 nolu Çimento Değirmeni Modifikasyonu, 9 Nolu Çimento Silosu ve Tras Değirmeni Seperatör Modifikasyonu sırasıyla aktif edilmiştir.

Firma belirlediği vizyon ve misyon ışığında bazı vazgeçilmez değerlere sahiptir. Müşterileriyle değer yaratarak toplumun ekonomik ekosistemine katkıda bulunma misyonu ile hareket eden Nuh Çimento; Yenilikçi bakış açısıyla şirketin temas ettiği müşteri, iş ortağı ve çalışanları tarafından tercih edilen bir firma olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Ortakları ve İştirakleri

Bağlı Ortaklıklarımız Hisseler Faaliyet Konusu
Nuh Beton A.Ş 100% Hazır Beton Üretimi ve Pazarlama
Nuh Yapı Ürünleri A.Ş 100% Kireç, Gazbeton Üretimi ve Pazarlama
Nuh Gayrimenkul İnş. A.Ş. 100% İnşaat Yapım ve Taahhüt İşleri
Navig Holding Trade B.V. 100% İthalat ve İhracat
Çim-Nak Taşımacılık Ltd.Şti. 99,90% İstihraç, Yükleme, Nakliye, Gemi Acentalığı
Nuh Agro Tarım A.Ş. 85% Tıbbi, Şifalı, Aromatik ve Eczacılıkla İlgili Bitkisel Ürünlerin Yetiştirilmesi
İştiraklerimiz Hisseler Faaliyet Konusu
Oyak Çimento Fabrikaları A.Ş. 4.55% Çimento Üretimi
Çimpaş Çimento Paz.A.Ş. 12.07% Çimento Pazarlama
Cementos Esfera SA. 10% Cement Production

Nuh Çimento İnsan Kaynakları ve Kariyer

İnsan kaynakları şirketin gelişimine katkı sağlayacak deneyimli ve geliştirilmek üzere eleman alımı yapmaktadır. Şirket içerisindeki açık pozisyonları tespit ederek iş ilanları yayımlayan Nuh Çimento İnsan Kaynakları, personel alımı yapmak için adaylardan gelen başvuru formlarını incelemektedir.

İşe alım süreci insan kaynakları tarafından yürütülerek en nitelikli ve pozisyon için en doğru aday işe alınır. İşe yeni başlayan ve mevcut personel kadrosu ile çeşitli eğitimler verilerek çalışanların gelişimine ve kariyer hayatlarına katkı sağlanmaktadır.

Özgeçmişi değerlendirilen bütün adaylar etik ve eşit şartlarda değerlendirilerek işe alım yapılır. Din, Dil, Irk, Cinsiyet ve Mezhep gibi ayrımlar yapılmadan çağımıza uygun anlayışla adaylar değerlendirilmektedir. Mesleki ve Genel yetenek testi mülakatı uygulanarak en doğru aday belirlenir.

Çalışanların performansı sıkı bir şekilde takip edilerek hem performans artışı sağlanmakta hem de iyi performans gösteren adaylara terfi şansı sunulmaktadır. Bu sebeple Nuh Çimento kariyer hedefi olan adaylar için uygun bir firmadır. Maaş olanakları Türkiye ortalaması üzerinden belirlenmekte olup her pozisyon ve iş yükü veya işin ağırlığına göre farklılık göstermektedir.

Nuh Çimento İş İlanları

Açık Pozisyonlar Şehir
Genel Başvuru – Ofis Çalışanı Kocaeli – İstanbul
Genel Başvuru – Saha Çalışanı Kocaeli – İstanbul
Bakım Onarım Müdürü İstanbul
Çevre ve İSG Şefi Kocaeli – İstanbul
Muhasebe Şefi Kocaeli

Staj Başvurusu

Staj yapmak isteyen adaylar Nuh Çimento bünyesinde staj görevlerini yaparak, bunun yanında staj sonrası çalışmaya devam edebilirler. Nuh Çimento Staj Başvurusu için Ön lisans öğrencileri, Lisans Öğrencileri ve Mesleki Eğitim alan öğrenciler için kapılarını açmaktadır. 2022 yılı staj alımı tamamlansa da 2023 yılı için staj başvurusu yapabilirsiniz.

Nuh Çimento İş Başvurusu

Firma iş başvurusu yapmak isteyen adayları önemsemektedir. Bu nedenle web sitesi üzerinden belirli pozisyonlar ve Genel Başvuru adı altında herkesten özgeçmiş kabul etmektedir. Açık pozisyonlar içerisinde adaya uygun pozisyon var ise başvuru yapabilir yok ise Genel Başvuru formu doldurarak insan kaynaklarının ihtiyaç duyulan uygun bir pozisyona yerleştirilmesini isteyebilir.

Çimento fabrikası iş başvurusu yapmak için online başvuru linki olan Nuh Çimento İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada ister Genel Başvuru ilanına isterse uygun bulduğu bir ilanın üzerine tıklayarak başvuru yapabilir. İlana tıkladıktan sonra açılan sayfada isim soy isim ve e posta bilgileriniz istenecek. Dilerseniz var ise Linkedin profilinizden özgeçmişinizi çekerek firmaya iletebilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/nuh-cimento-personel-alimi/

Yorum Yaz