OnePlus 8T Modeli Tanıtılıyor! Etkinliği Buradan Canlı İzleyin

OnePlus hayranlarının beklediği o gün geldi, çattı. OnePlus, yeni amiral gemisi OnePlus 8T modelini, YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlayacağı çevrimiçi etkinlikle birlikte tanıtacak. OnePlus 8T modeli, sahip olduğu güçlü yonga seti, başarılı kameraları, yüksek hızlı şarj özelliği ve 120Hz ekranı ile birlikte oldukça dikkat çeken bir model olacak.

Geçtiğimiz gün Apple, yeni amiral gemisi modellerini tanıttı. ABD’li teknoloji devi, iPhone 12 serisi altında dört farklı akıllı telefon tanıttı. OnePlus da normalde standart modelin yanı sıra bir de “Pro” model tanıtıyordu. Ancak bu sene alınan yeni bir karar ile artık “T” serisinde Pro modellerin yer almayacağı belirtildi. Böylece yaklaşan etkinlikte akıllı telefon olarak yalnızca OnePlus 8T modelini görüyor olacağız.

OnePlus, çevrimiçi etkinlikte sadece yeni akıllı telefon modelini tanıtmakla kalmayacak. Şu sıralar pek çok markanın yaptığı gibi OnePlus da giyilebilir teknoloji konusunda yeni ürünlere odaklanıyor. Çin merkezli şirket, bu kapsamda yeni bir tam kablosuz kulaklık modelini de bu etkinlikte müşterilerin beğenisine sunacak. Yeni kulaklık OnePlus Buds Z olarak isimlendirilecek.

OnePlus 8T tanıtım etkinliği şirketin resmi YouTube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Etkinlik Türkiye saati ile 17.00’da başlayacak. OnePlus’ın 2020 yılındaki en güçlü akıllı telefonunun tanıtılacağı etkinliği aşağıdaki video üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Etkinlik sona erdikten sonra tanıtılan akıllı telefon ve kablosuz kulaklıkla ilgili tüm detayları yine Teknobuk.com üzerinden sizlere aktarıyor olacağız.

OnePlus 8T Modeli Tanıtılıyor (Canlı İzle):

“OnePlus 8T Modeli Tanıtılıyor! Etkinliği Buradan Canlı İzleyin” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz