OnePlus 8T Modelinin Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı

OnePlus 8T modeli, 14 Ekim tarihinde tüm özellikleriyle karşımıza çıkacak. Ancak tanıtıma sadece iki gün kala yaklaşan akıllı telefon modelinin kamera özelliklerini ortaya çıkan yeni bir sızıntı ortaya çıkmış durumda. Yeni sızıntıda yaklaşan amiral gemisi OnePlus 8T modelinin 48MP dörtlü arka kamera kurulumuna sahip olacağı belirtiliyor.

Bu yeni kamera sızıntısı, Twitter üzerinden Mukul Sharma (@stufflistings) tarafından paylaşıldı. Bu paylaşıma göre yeni OnePlus modeli, arka bölümde 48MP birincil kamera, 16MP geniş açılı lens, 5MP makro kamera ve 2MP siyah beyaz sensör ile birlikte karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra ön tarafta ise akıllı telefon sadece bir adet özçekim kamerasına sahip olacak.

Sızıntıya göre arkadaki ana kamera, Sony’nin IMX568 sensörü olarak sunulacak. Ön tarafta yer alan özçekim kamerası ise Sony IMX471 sensörden oluşacak. Ne yazık ki bu bilgilerin %100 doğru olduğuna dair bir kanıtımız yok. Bu nedenle bilgilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için OnePlus 14 Ekim’de düzenleyeceği tanıtım etkinliğini beklememiz gerekmektedir.

Bununla birlikte bu yeni rapor, arka ve ön için benzer bir kamera kurulumunu ayrıntılı olarak ele aldığımız önceki raporlarla da uyumludur. Kayda değer bir istisna, geçen yılki OnePlus 7T’de yer alan telefoto lens. OnePlus 8T modelinde bu telefoto lens yerine görünen o ki siyah ve beyaz fotoğraflar çekmeye yardımcı olan siyah beyaz lens yer alacak.

Tüm bunlara ek olarak akıllı telefon gücünü Qualcomm Snapdragon 865 yonga setinden alacak ve 120Hz yüksek tazeleme hızına sahip 6,5 inç boyutunda AMOLED ekran ile birlikte gelecek. 14 Ekim tarihinde düzenlenecek etkinlikte cihazın tüm teknik kolaybet detayları sergilenecek. Teknobuk.com olarak bu etkinlikte karşımıza çıkacak OnePlus 8T modelinin tüm detaylarını sizlere aktarıyor olacağız.

“OnePlus 8T Modelinin Kamera Özellikleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz