OnePlus 8T Modelinin Tanıtım Fragmanı, Yeni Detayları Ortaya Çıkardı

OnePlus tarafından yayınlanan tanıtım fragmanı, yaklaşan OnePlus 8T modelinin yeni detaylarını ortaya çıkarmış durumda. Akıllı telefon, optik görüntü sabitleme özelliğine sahip 48MP ana kamera ile gelecek. Ayrıca 14-26mm lenleri de içeren dörtlü bir arka kamera kurulumuna sahip olacak. Çift LED bulunan cihazın arka yüzeyi cam olarak sunulacaktır.

OnePlus 8T’nin bu tanıtım fragmanında belki de en ilginç olan detay renktir. OnePlus, ilk akıllı telefon modelini piyasaya sürdüğünden beri ana marka rengi olarak oldukça kırmızı bir renk ile karşımıza çıkmıştır. Ancak burada yeşil rengi ön plana çıkararak en uç noktaya gitmeye istekli oldukları açıkça müşterilere belirtmişlerdir.

Fragman, OnePlus 8T’nin düz bir ekrana sahip olacağını gözler önüne seriyor. Cihazın alt kısmında bağlantı noktası olarak USB Type-C portu yer alıyor. Bununla birlikte bir SIM kart yuvası ve hoparlör ızgaraları için de ayrılmış bir bölüm gözüküyor. Telefonun sağ tarafında güç düğmesi ve aynı zamanda cihazı sessize almanıza yarayan bir düğme bulunuyor.

Daha önce yayınlanan “Evolution of Design” adlı OnePlus 8T fragmanı, OnePlus akıllı telefon serisinin son birkaç yılda nasıl değiştiğini gösterdi. Bu tanıtımda kenarların etrafındaki çok küçük çerçeve ile ekranın düzlüğünü ön tarafta görüyoruz. OnePlus 8T cihazının tanıtılacağı lansman etkinliği 14 Ekim 2020 tarihinde düzenlenecek.

Bu etkinlikte, OnePlus 8T modelini tüm detaylarıyla öğreniyor olacağız. Bununla birlikte bu sene herhangi bir “8T Pro” isimli bir model olmayacağını öğrenmiştik. OnePlus’ın yaklaşan akıllı telefon modelleriyle ilgili yeni detaylar geldikçe her zaman sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Yeni teknoloji haberlerinden haberdar olmak için Teknobuk.com’u takip etmeye devam edin.

“OnePlus 8T Modelinin Tanıtım Fragmanı, Yeni Detayları Ortaya Çıkardı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz