OPPO Find X3 Pro’nun Tasarım Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı

Bu haftanın başlarında ortaya çıkan bir sızıntı, OPPO’nun 2021 yılı için geliştirmiş olduğu Find X3 Pro amiral gemisi modelinin temel özelliklerini ortaya çıkardı. Şimdi ise yeni bir sızıntı daha ortaya çıktı ve OPPO Find X3 Pro’nun tasarım detayları ortaya çıkmaya başladı. Bu detaylar, cihazın nasıl bir görünüme sahip olacağı hakkında bir görünüm sunuyor.

Tasarım detaylarını ortaya koyan Find X3 Pro görselleri, Twitter üzerinde TheLeaks isimli kullanıcı tarafından paylaşıldı. OPPO’nun yaklaşan amiral gemisi modelinde, Find X2 Pro ile aynı ön tasarıma bağlı kaldığını gösteriyor. Cihazın ekranı kavisli bir yapıya sahip ve bu ekran, bununla birlikte sol üst köşesinde güzel bir özçekim kamerasını içerisinde barındıran kamera deliğine sahip.

Arka bölümde ise bazı değişiklikler var. OPPO Find X2 Pro modelinin dikey kamera modülünden farklı olarak bu cihazda kenarları yuvarlatılmış bir kamera kurulumu mevcut. Aynı zamanda bu kamera modülü kare benzeri bir yapıda karşımıza çıkıyor. Kamera modülü içerisinde bir adet LED flaş ve dört farklı kamera sensörü yer almaktadır.

Kameralardan birinin çevresinde iki gümüş halka var ve altında çok daha küçük bir sensör var ki bu, teknik özelliklerde sızıntıda rapor edilen makro kamera olmalı. Buna ek olarak OPPO Find X3 Pro’nun Lamborghini Edition da dahil olmak üzere başka varyantların da olmasını bekliyoruz.

Şimdiye kadar ortaya çıkan bilgiler, Find X3 amiral gemisinin 1440p çözünürlüğe ve 120Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,7 inç kavisli OLED ekrana sahip olacağını söylüyor. 2021’de piyasaya sürülecek çoğu amiral gemisi telefon için tercih edilen yonga seti olacak yeni Snapdragon 888 işlemci tarafından desteklenecek.

“OPPO Find X3 Pro’nun Tasarım Detayları Ortaya Çıkmaya Başladı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz