Özel Arçelik Teknik Servis Noktası


Kullanıcılarımızın taleplerine bağlı olarak şekillenen servis hizmetlerimize çağrı merkezi numaralarımızdan her gün, her saat kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan servis hizmetlerimiz sayesinde İstanbul bölgesinde yıllardır sorunsuz bir şekilde sizlerin huzuruna çıkıyoruz. Arçelik marka tüm ürünleriniz için profesyonel ve kaliteli servis hizmeti sunan firmamız sürekli olarak büyüyor ve sizlerin sayesinde hizmetlerini daha iyi noktalara taşıyor.

Özel Ataşehir Arçelik Servis Tel: 444 7 856

Teknik ekibimiz tamamen kendi bünyemizde verilen eğitimler sonucu bu noktaya gelmiştir ve bu eğitimler sürekli olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitimlerimizin yanında seminerler ve toplantılarla hem teorik hem de pratik anlamda çalışanlarımıza destek vermekteyiz. Servis hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz noktalardan bir tanesi: Ürün büyük bir soruna sahip değilse asla atölyeye taşınmaz. O an müdahale edilemeyecek kadar büyük bir sorunla karşı karşıya kalırsak kullandığınız arızalı ürün atölyemize götürülür ve en ince ayrıntısına kadar uzman personelimiz tarafından incelenir.

Onarım sonrasında meydana gelen arızanın nedenlerini servis ekiplerimizden detaylı bir şekilde öğrenebilir ve neler yapmanız gerektiği hakkında geniş bilgiler alabilirsiniz. Yalnızca servis hizmeti vermiyoruz ek olarak ürün kullanımı, arıza tekrarının yaşanmaması için dikkat edilmesi gereken hususlar ve üründen daha fazla nasıl verim alabileceğiniz gibi ayrıntıları da sizlere sunuyoruz.

7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak Arçelik marka ürünleriniz hakkında bilgiler almanız da mümkündür.

Yorum Yaz