Özel İstanbul Philips Servis Merkezi


Hizmet sektöründe yer alan birçok firma hafta sonu olduğunda kapılarını kapatıyor ancak biraz sonra sizlere anlatacağım firmadan hafta sonu da hizmet alabilir ve gerekli servis işlemleri için detayları öğrenebilirsiniz. Philips marka ürünlerim konusunda düzenli bakım hizmeti almaya özen gösteriyorum çünkü bu sayede ürünler çok daha kullanışlı hale geliyor ve ilk günkü görünümüne kavuşuyor.

Ürünlerin garanti süresi bittikten sonra yetkili servisler çok fazla destek vermiyor bu yüzden özel servislerden hizmet almayı tercih ediyorum. Philips kalitesini hepimiz çok iyi biliyoruz ve bu kaliteye en uygun şekilde hizmet verebilecek bir servis firmasını yıllardır bulabilmiş değilim, ta ki Kartal Philips Servis firması ile tanışana kadar.

Bu firma sayesinde değiştirmek istediğim ve yenisini almak istediğim ürünleri bile gönül rahatlığı ile kullanabiliyorum ve sorunsuz bir şekilde hizmet alabiliyorum. Arama motoru aracılığı ile ulaştığım firma Pazar günü servis hizmeti için adresime geldi ve ürünleri en iyi şekilde inceleyerek gerekli bakım hizmetini kusursuz bir şekilde sundu, en önemlisi de ürünler ile ilgili sorun yaşamamam ve daha fazla verim alabilmem için gerekli detayları da sabırlı bir şekilde aktardılar.

Philips marka tüm ürünleriniz için düzenli bakım hizmetini daha kaliteli bir ekipten almak istiyorsanız sizlere özel Philips servis firmasını tavsiye edebilirim ve firmaya ulaşmak isterseniz web sitelerinden ya da 444 7 856 numaralı telefonlardan kolayca ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için; https://www.servisp.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz