Pele

Pelé 2021 yılı yapımları arasında ilk sıralarda yer almayı başaran bir yapım olarak ön sıralarda olmaktadır. Her ne kadar çok yeni yapımlardan bir tanesi olsa bil hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile yedisinden yetmişine kadar herkesi kendisine haytan bırakmayı başaran ve en sevilen karakterler arasında dikkatleri çekmeyi de başarmaktadır. Hem konusu hem de oyuncu kadrosunun bu denli başarılı isimlerden meydana gelmesi herkesin kendisi için en uygun olan filmi izlemelerine de olanak sunmaktadır.

1 saat 48 dakika boyunca ekranlarda yer alan bir film olarak dikkatleri çekerken biyografik belgesel kategorisinde olması da bu kategoride film izlemeyi seven herkesin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Hem konusu hem de içeriğinden dolayı da 13 yaş ve üzeri izlemeler için uygun olan bir film olarak da yer almaktadır. Bu güne kadar birçok dalda göstermiş olduğu başarıların yanı sıra aldığı ödüller ile öne çıkan isim hem yönetmen hem de yapımcı koltuğunda yer almaktadır. Kevin Macdonald. Zagallo, Rivellino, Juca Kfouri ve Gilberto Gil gib oldukça güçlü olan isimlerin bir arala gelmesi ile çekilen bir film olmaktadır.

Resmi Pokerklas giriş websitesi ile değişen giriş adreslerine ve kullanılan güncel domaine web ve mobil üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pelé Konusu

Pelé konusu yer aldığı kategoriden de anlaşılacak olmasından dolayı bir kişinin hayatının belgesele aktarılma hali olarak da ön planda yer almaktadır. Brezilya sınırlarının en çalkantılı olduğu zamanlarda çekilen bir film olurken Pele isimli karakterin bu dönemlerde vermiş olduğu dev mücadele hakkında da detayları ele almaktadır. Bu kadar farklı isimlerin bir araya gelmesi ile öne çıkan bir film olarak da gözlenmektedir.

Pokerciyiz.biz sizlerle

Pelé Oyuncu Kadrosu

Pelé oyuncu kadrosu genel olarak incelenecek olduğu zaman bu kadroda;

  1. Pelé olarak yer almaktadır.

Yorum Yaz