POCO C3 Modelinin Kamera Kurulumu Hakkında Bilgiler Sızdırıldı

Xiaomi’nin alt markası olan POCO, yakın zamanda yeni akıllı telefon modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, 6 Ekim tarihinde POCO C3 modelini tanıtacak. Cihazın tanıtılmasına sayılı saatler kala bazı özellikler gün yüzüne çıktı. Yeni bir sızıntı ile birlikte POCO C3 modelinin kamera kuruluma dair bazı detayları öğrenmiş olduk.

POCO C3, LED flaşın da eşlik etmiş olduğu kare şeklinde bir arka kamera modülüne sahip olacak. Cihazın sahip olduğu bu modülde üçlü kamera kurulumu mevcut olacak. Bu kurulumdaki birincil kamera, makro ve derinlik sensörleri ile eşleştirilmiş olan 13MP sensör olarak karşımıza çıkacak. Bununla birlikte arka bölümdeki kare kamera modülünün hemen altında yer alan “POCO” logosu da dikkatleri çekmektedir.

Cihaz farklı renk seçeneklerine sahip olacak olsa da, her seçenekte iki tonlu bir arka kapak tasarımı bizleri karşılıyor olacak. POCO, henüz cihazın teknik özelliklerine dair bir açıklama yapmadı. Ancak akıllı telefonun Helio G35 yonga setiyle geleceğini biliyoruz. Bununla birlikte 6,53 inç boyutunda HD+ ekrana sahip olacak modelde 5.000mAh kapasiteli büyük bir batarya da yer alacaktır.

Cihazın alt bölümünde ne yazık ki USB Type-C girişi yerine microUSB 2.0 portu tercih edilecek. Bu port üzerinden akıllı telefonu 10W hızında şarj edebileceksiniz. Bununla birlikte oldukça ufak değişikliklerin yanı sıra cihazın yeniden yapılandırılmış bir Redmi 9C versiyonu olarak karşımıza çıkacağı söylenmektedir. Biraz da Redmi 9C’nin özelliklerine değinelim.

Redmi 9C modeli, 5MP özçekim kamerasının yanı sıra 13MP birincil kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan üçlü arka kamera kurulumu ile tanıtıldı. Ancak POCO C3 gibi Redmi 9C’nin arka tasarımı iki tonlu olarak sunulmuyor. Cihazın arka yüzeyi, yukarıdan aşağı doğru dokulu bir yapıda karşımıza çıkıyor. POCO C3 modeli tanıtıldığı zaman, tüm özellikleriyle Teknobuk.com üzerinden sizler ile paylaşacağız.

“POCO C3 Modelinin Kamera Kurulumu Hakkında Bilgiler Sızdırıldı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz