POCO M2 Pro Akıllı Telefon Modeli 7 Temmuz’da Tanıtılacak

POCO Hindistan, bir sonraki akıllı telefon modelini Twitter üzerinden POCO M2 Pro olarak resmen açıkladı. Şirketin yaklaşan modeli hakkında bir süredir çeşitli sızıntılar ortaya çıkmıştı. Nihayet POCO’nun yeni modeli resmiyet kazanıyor. Marka’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre POCO M2 Pro, 7 Temmuz tarihinde tanıtılacak.

POCO Hindistan ekibi, yeni akıllı telefon modellerini #FeelTheSurge etiketi ile sosyal medya üzerinden tanıtmaktadır. Şirket, bu yılın başlarında POCO X2 lansmanı için ise #SmoothAF etiketini tanıtım için kullanmıştı. Her iki akıllı telefonun ortak özelliği var gibi görünüyor. Bu ortak özelliklerden biri yeniden markalanmış bir model olmaları olabilir.

Marka şimdiye kadar bir teaser yani tanıtım videosu paylaştı. Bu video ile birlikte Hindistan’daki kullanıcılar için hangi platform üzerinden satın alınabileceği de belirtildi. 10 saniye uzunluğundaki videoya dikkatlice baktığımız zaman, POCO’nun yeni modelinin Redmi Note 9 Pro Avrupa modeline oldukça benzer bir arka kapağa sahip olduğunu görmekteyiz.

Ayrıca POCO M2 Pro modelinin sertifikasyon listelerindeki “M2003J6CI” model numarası ile Redmi Note 9 serisine benzer bir şekilde listelendiğini görmekteyiz. Bütün bu modeller POCO’nun yeni akıllı telefon modelinin Redmi’nin bu sene tanıttığı Note 9 Pro modelinin yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını ortaya koymaktadır.

Henüz Hindistan dışındaki bölgelere bu cihazın ne zaman ulaştırılacağı konusunda bir açıklama, duyuru yok. Ancak Xiaomi Türkiye ekibinin bu modeli birkaç ay içerisinde Türkiye pazarında da sunacağını düşünüyoruz. Akıllı telefon ile ilgili yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“POCO M2 Pro Akıllı Telefon Modeli 7 Temmuz’da Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Yorum Yaz