Polisan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Polisan Personel Alımı için açık pozisyonları paylaşmaya devam ederken, iş ilanları için başvuru yapan adayları değerlendiriyor. Türkiye’nin lider üretici firmalarından birisi olan Polisan, son dönemde enflasyona yönelik çalışanlarına yaptığı zam ile gündem olmuştu. Buna istinaden iş başvurusu yapmak için adaylar harekete geçerek açık pozisyonları incelemeye başladı. Bu ilanımızda Polisan firmasının tarihi hakkında bilgiler vererek nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız…

Polisan Kansai Boya San. ve Tic. A.Ş.

Tekstil atölyesi ile başlayan Bitlis ailesinin macerası, çalışma azimleri ve başarılarından dolayı büyümeye evrilmiştir. 1920 yıllarında başlayan tekstil işi 1956 yılında kumaş boyama ve dokuma fabrikası olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Tecrübelerden yola çıkarak iş hacmini büyüten Polisan 1985 yılında kurularak boya sektörüne tam teçhizat giriş yapmıştır.

Kurulduğu günden itibaren hem kaliteli üretim yapmaya hem de büyümeye devam eden Polisan bugün; 180.000 tonluk üretim kapasitesi ile rakiplerine fark atmaktadır. 150’yi aşkın ürün ve renk çeşitleri ile tüketicilerin gözdesi haline gelmiştir.

Firma İnşaat sektörü, Yalıtım Sistemleri, Endüstriyel Sanayi, Mobilya ve Deniz sektörleri için ürün üretmekte ve tasarlamaktadır. ”Hayatı Gülümseterek Kaplarız” sloganı ile dikkat çeken Polisan yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli ürünler ile tüketicilerle buluşuyor.

Ülkemizde ve yurtdışında başarılı bir hizmet sunan ve üretim yapan Polisan, sektörde çalışmak isteyen adaylara da ev sahipliği yapıyor. İstihdam yönünden ülkemizi desteklerken, personellerinin gelişmesine de katkı sağlıyor. Bu anlamda iş ilanları yayımlayarak bünyesine personel alımı yapıyor. Polisan İş İlanları şu şekildedir;

Polisan Personel Alımı ve İş İlanları

Kariyer olanaklarından faydalanabileceğiniz bir firma olan Polisan, Genel müdürlük ve fabrikaları için zaman zaman iş ilanları yayımlamaktadır. Personel ihtiyacı bulunduğu zaman çeşitli kariyer sitelerinden açık pozisyonları paylaşarak başvuru yapan adaylar arasından işe alım yapmaktadır.

İnsan kaynakları özgeçmişini paylaşan adayları eşit şekilde inceleyerek mülakata alır ve yine etik ve eşit şartlarda yarıştırır. Genel Yetenek uygulaması, mesleki sözlü ve yetkin değerlendirmelerle birlikte şirkete en uygun adayı yerleştirmeyi amaçlar.

Personel alımı yapmak için nitelikli adayları tercih eden Polisan hem fabrikaları hem de genel müdürlükte çalışacak elemanlar için oryantasyon eğitimleri düzenlemektedir. Buna göre hem işe yeni başlayan adaylar için hem de mevcut çalışan personel, işçi ve elemanlar için düzenli olarak eğitimler vermektedir.

Genel müdürlüğü İstanbul ilinde bulunan firmanın fabrikaları ise Kocaeli Dilovası’ndadır. Fabrikaları için genellikle işçi alımı yapan firma, genel müdürlüğünde ise daha çok alanında uzman personel almaktadır. Güncel olarak paylaşılan ve açık bulunan pozisyonlar şöyledir;

Polisan İş İlanları ve Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
 • Lojistik Operasyon Uzmanı – Kocaeli/Dilovası
 • Lojistik Operasyon Uzmanı – İstanbul
 • Endirekt Satın Alma Uzmanı – İstanbul
 • Üretim Elemanı
 • Fabrika İşçisi
 • İnsan Kaynakları Personeli
 • Muhasebe Personeli
 • AR-GE Mühendisi
 • Şoför
 • Forklift Operatörü
 • Ürün Geliştirme Uzmanı
 • Güvenlik Görevlisi

Holding olarak çatısı altında farklı iş alanları oluşturan Polisan Holding, personellerinin performansını takip ederek, hem performansa yönelik hem de davranış tabanlı değerlendirmelerle çalışanlarını ödüllendirmektedir. Polisan Holding çalışan sayısı 1250’nin üzerindedir. Bununla birlikte yeni iş alanları ve üretim hacminin artması ile personel sayısında artışa gidebilmektedir.

Polisan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar için Polisan şirketi kariyernet sitesi üzerinden yapmış olduğu paylaşım üzerinden başvuru yapabilmektedir. Bunun yanı sıra firma fabrikalarına gelerek iş başvuru formu doldurmak isteyen adaylara da yardımcı olmaktadır. Böylelikle insan kaynakları size uygun açık pozisyon oluştuğunda CV formunuzu değerlendirmeye almaktadır. Polisan İş Başvurusu linkinden resmi olarak istenilen niteliklere ve iş başvuru linkine ulaşabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/polisan-personel-alimi/

Yorum Yaz