Rüyada Kabak Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek, hayra yorulmaktadır. Rüya sahibinin saygınlık, zenginlik, başarı ve şifa elde edeceği anlamlarına gelmektedir. Rüyada kabak görmek, bu rüyayı kavga ve münakaşa edecek olmaya yormaktadır.

Rüya sahibinin psikolojik sorunlarının oluşacağı ve bu nedenle etrafındaki insanlar ile arasının bozulacağına delalet eder. Rüyada kabak yemeği yediği görmek, kişinin kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacağına işaret eder. Kabak ağacı görmek ise rüya sahibinin çevresi ile çok iyi geçinen bir kimse olduğunu göstermektedir.


Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, kişinin deniz aşırı bir yolculuğa çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabak görmek, kişinin gençlik hayatında çok fazla çalışacağına, fakat maddi geliri yüzünden işinde fazla ilerleyemeyeceği demektir. Rüya sahibinin emeklilik zamanında sorunlardan uzak rahat bir hayat yaşayacağı, maddi sıkıntısının biteceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin sağlık problemlerine çare bulup, kurtulacağına delalet etmektedir. Rüyasında kabak çekirdeği gören kişinin ferahlayacağına ve verdiği sözleri yerine getireceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin güzel bir hayata kavuşacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada kabak tatlısı yemek kısmet, mutluluk, bereket ve bol kazanca delalet eder. Rüyasında kabak tatlısı yediğini görmesi güzel haberler alınacağına yorumlanmaktadır. 


Rüyada Yeşil Kabak Görmek

Rüya sahibinin işlerinin açılacağına, kazancının artacağına ve iş hayatındaki sorunların ortadan kalkacağına işaret eder. Yeşil kabak görmek mevki sahibi olunacağına yorumlanmaktadır.


 Rüyada Sakız Kabağı Görmek

Rüyada sakız kabağı görmek, kişinin tren ya da otobüs gibi bir araçla yolculuğa çıkacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında sakız kabağı görmesi güzel bir söz işitmeye yorumlanmaktadır.


Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek, esenliğe ve mutluluğa ulaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin sağlıklı ve mutlu bir evlilik yapacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Kabak Tarlası Görmek

Rüyasında kabak tarlası gören kişinin, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, eskiden çalışıp çabaladığına, şuan çalıştığı günlerin meyvesini topladığına, maddi sıkıntısının olmayacağına işaret eder.


Rüyada Kabak Dolması Görmek

Rüyasında kabak dolması gören rüya sahibinin, bekarsa kısmetinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, evliyse iyi kalpli bir eş ve hayırlı evlat sahibi olacağına delalet eder.


Rüyada Bahçede Kabak Görmek

Rüya sahibinin bahçede kabak görmesi, aldığı kararlar sonucunda mal varlığını kaybedeceğine, sıfırdan başlayacağına, azim ve hırsı sayesinde yeniden eski düzenine kavuşacağına fakat kişinin çok fazla yıpranacağına işaret eder.


Rüyada Kabak Doğradığını Görmek

Rüyasında kabak doğradığını gören kişinin, iyi ve mutlu giden hayatının bir anda kötü bir haber alacağına, kişinin psikolojisinin bozulacağına yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz