Rüyada Kaban Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaban Görmek

 

Rüyada kaban görmek, kişinin hayatında yaşanacak değişimlere yorulmaktadır. Rüya sahibinin içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, sosyal ve ekonomik durumunun düzeleceğine delalet etmektedir. Hayattaki sıkıntı ve sorunların ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir. 

Rüyada kaban görmenin  farklılık gösterebilmektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı yolculuğa çıkacak olmaya yormaktadır. 

Rüya tabirlerinde rüyada kaban görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kaban Giymek

Rüyada kaban giydiğini görmek, kişinin gelirinin artacağı demektir. Kötü günlerin sona erip, kişinin ferahlığa kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına, hayallerine kavuşmak için çok çaba göstereceğine ve kişinin hayalini düşlediği hayata ulaşacağına işaret eder


Rüyada Kaban Almak

Rüyada kaban aldığını görmek, kişinin çevresinde yaşanacak güzel ve hayırlı gelişmelere delalet eder. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada kaban almak, rüya sahibinin hanesinden huzurun eksik olmayacağına işaret eder.


Rüyada Kaban Denemek

Rüyada kaban denemek, rüya sahibinin, sevdiği konusunda çok şanslı olacağı, ileride mutlu ve huzurlu bir yuva kuracağına delalet eder. Rüyada kaban denediğini görmek, rüya sahibinin ailesi tarafından çok sevildiği ve rüya sahibine değer verdiği manalarına gelir.


Rüyada Yeni Kaban Görmek

Rüya sahibinin hayatında yeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir. Kişi geçmişte yaşadığı tatsız olayları geride bırakıp, yapıcı bir tutum sergileyeceğine delalet eder. Kişinin sorunlarını kısa bir süre içerisinde halledeceğine işaret eder.


Rüyada Kaban Hediye Almak

Rüyada hediye olarak kaban almak, gereksiz harcama yapacak olmaya işaret eder. Rüya sahibinin toplumda çok sevilen, saygı gören ve her daim aranan bir kişi olacağına, etrafındaki insanlar tarafından hoşgörü ile karşılanacağına alamet eder.


Rüyada Kaban Kaybetmek

Rüyada kaban kaybetmek, kişinin resmi bir işle uğraşacağı ve bu işi hallettikten sonra bol kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.


Rüyada Kabanını Sattığını Görmek

Rüyada kabanını satan kişinin bir zamanlar yaptığı bir iyiliği simgelemektedir. Yaptığı iyilik sayesinde şu an yaşadığı bir mutluluğu yaşayabildiğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Kabanının Çalındığını Görmek

Rüyada kabanını çaldırmak, kişinin bir kötülük yaptığına bunun cezasını çok yakın zamanda çekeceğine yorulmaktadır. Yaşanacak kötü durumların habercisi bir rüyadır. 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz