Rüyada Kabe’ye Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kabe’ye Gitmek

Rüyada Kabe’ye gitmek, genellikle hayra yorulur. Kişinin iş hayatındaki sıkıntılarında kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine ve mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabe görmenin bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı tövbe etmeye yormaktadır. Rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalardan pişmanlık duyup, Allah katında affedileceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kabe’de Olmak

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada Kabede olmak, kişinin yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, büyük bir sevap işleyeceğine bu nedenle de daima huzur dolu ve rahat olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada Kabede olmak, rüya sahibinin uzun bir aradan sonra konuşmadığı biri ile yeniden barışacağına, iki kişi arasında olan küskünlüğün sona ereceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Kabe’ye Gittiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye gittiğini görmesi, kişinin işlerinin yoluna gireceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye gitmek için hazırlandığını görmesi, kaybedilen şeylerin geri kazanılacağına yorulmaktadır. Hastalık çeken insanların yakın zaman içerisinde şifa bulacağına işaret etmektedir.


Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Yola Çıkmak

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye gitmek için yola çıktığını görmesi iş ve özel hayatındaki sorunların sona ereceğine ve çok mutlu olacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Dua Etmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye gitmek için dua ettiğini görmesi, kişinin ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına delalet etmektedir. 


Rüyada Kabe’ye Gitmek Tavaf Etmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye gittiğini ve tavaf ettiğini görmesi sıkıntılarının son bulacağına ve aile hayatında çok mutlu olacağına yorulur.


Rüyada Kabe Hurması Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe hurması görmesi, kutsal kitabı okuyan bir ilim adamına delalet etmektedir.


Rüyada Kabe Kapısını Görmek 

Rüya sahibinin rüyasında Kabe kapısı görmesi umre ziyareti yapacak olmasına delalet etmektedir.


Rüyada Kabe’yi Uzaktan Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’yi uzaktan görmesi kafasında kurduğu bazı olumsuz teorilerde, gerçeklik payı olduğu anlamına gelmektedir.


Rüyada Kabe’yi Yıkık Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’yi yıkık görmek ibadetlerini ihmal edeceği ya da tamamen vazgeçeceğine delalet eder.


Rüyada Kabe’yi Tavaf Edenleri Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’yi tavaf edenleri görmesi, kişinin dinini güzelce yaşadığı anlamına gelmektedir.


Rüyada Kabe’ye Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye girdiğini görmesi resmi makamdaki en üst yetkili kişi ile görüşeceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kabe’de Namaz Kılmak

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’de namaz kıldığını görmesi, kişinin düşmanlarından gelecek kötülüklere karşı korunacağına ve güzel haberler alacağına yorulmaktadır. 


Rüyada Kabe’ye Yönelmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe’ye yönelmesi, kişinin hayır ve esenliğe ereceğine yorulmaktadır. 


Rüyada Kabe İmamını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında Kabe İmamı görmesi, haramdan ve haram yoldan uzaklaşmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin dini gereklerinin hepsini eksiksiz olarak yerine getireceğine ve Allah katında yükseleceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz