Rüyada Kablo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kablo Görmek

Rüyada kablo görmek, kararlı, sözünden dönmeyen ve tutarlı bir kimse olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin kişiliği ile çevresindeki insanlara örnek olacağına, herkes tarafından sevilen biri olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kablo görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kablo Bağlamak

Rüya sahibinin geçim sıkıntısı çeken bir kimse olduğuna ancak yakın zamanda bolluğa ve berekete ulaşacağına yorulmaktadır.


Rüyada kablo görmek

Rüyada kablo görmek, kişinin bütün zorlukların üstesinden gelebilecek güçte olacağı demektir. Rüya sahibinin hayata karşı dik durması ve güvenilir biri olması sayesinde çevresindeki insanların takdirini kazanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyada kablo döşemek, kişinin kaos içinde yaşıyor olmasını göstermektedir. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar ile sürekli anlaşmazlık yaşıyor olmasına ve bu durumu ancak kendisinin düzeltebileceğine yorulmaktadır.


Rüyada Kablo Çekmek

Rüyada kablo çektiğini görmek, kişinin çalışkanlığına ve başarıları ile ön planda olacak olmasına yorulmaktadır. Aynı zamanda kişinin etrafında onu çekemeyen insanların var olduğuna da işaret eder.


Rüyada Kablo Koparmak

Rüyada kablo koparmak, kişinin etrafında ona her daim destek olan bir kimsenin var olduğuna yorulmaktadır.


Rüyada Kablo Yanması

Rüyada kablo yanması, kişinin yardım sever bir insan olmasına yorulmaktadır.


Rüyada Kablo Sökmek

Rüyada kablo sökmek, rüya sahibinin geçim sıkıntısından kurtulacağına ve uzun zamandır istediği şeylere ulaşacağına rivayet eder.


Rüyada Bakır Kablo Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bakır kablo görmesi kişinin, herkes tarafında sevilen ve saygı duyulan biri olacağına, borçlarının artacağına, büyük bir yardım alacağına ve kendi işini kuracağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Siyah Kablo Görmek

Rüyasında siyah kablo gören kişinin beklemediği bir anda sıkıntıya gireceğine, iş hayatında zorluklar ile karşı karşıya kalacağına, ileriki zamanlarda müjdeli bir haber alacağına delalet eder.


Rüyada Beyaz Kablo Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kablo görmesi kişinin hayatında ufak sıkıntılar olacağına, bu sıkıntıların üstesinden kolaylıkla gelebileceğine, rahat ve huzur dolu bir ömür yaşayacağına rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz