Rüyada Kafes Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kafes Görmek

Rüyada kafes görmek, üzüntü ve kedere delalet etmektedir. Rüya sahibinin hayatında sıkıntı ve sorunların yaşanacağına, bu nedenle huzurunun kaçacağı anlamına gelmektedir. 


Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüya sahibinin bir düşmanı ya da rakibinden nasıl kurtulacağını düşündüğüne yorulmaktadır. Rüyada kafeste kuş görmek, rüya sahibinin insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, iş hayatında çok iyi şeyler başaracağına, güzel günlerin kendisini beklediğine işaret eder.


Rüyada Boş Kafes Görmek

Rüyada boş kafes görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorumluluklarını ihmal ettiğine yorulmaktadır. Kişinin bu nedenle bazı zorluklar ve tehlikeler yaşayacağına işaret eder. Rüyada boş kafes görmek, sağlık sorunları ile mücadele etmeye ve zor günler yaşamaya delalet etmektedir.


Rüyada kafes görmenin yorumu, bu rüyayı uğursuzluk ve şanssızlıkla geçecek bir dönem demektir. Kişinin bu dönemden kurtulabilmek için büyük çabalar göstereceğine anlamına gelmektedir.


Rüyada Kuş Dolu Kafes Görmek

Rüyada kuş dolu kafes görmek, genellikle kısmet olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin kazancının artacağına, yüzünün güleceğine ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.


Rüyada Kafesten Kuş Salıvermek


Rüyada Kafeste Kuş Öldüğünü Görmek

Rüyada kafeste kuş öldüğünü görmek, genellikle kötü ve tehlikeli bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin başına kötü bir kaza ya da büyük bir hastalık gelebileceğine delalet eder.


Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmek

Rüyada kafeste muhabbet kuş görmek, kişinin sorunlu bir psikolojiye sahip olduğunu göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda bir suç nedeniyle hapse atılacak olmak ya da iftiraya uğrayacak olmanın da habercisidir.


Rüyada Kafesten Muhabbet Kuşu Kaçtığını Görmek

Rüya sahibini bir süredir bunaltan olayların son bulacağına, müjdeli haberler alınacağına delalet etmektedir. Kişinin hem maddi hem de manevi anlamda ferahlama yaşayacağına yorulmaktadır.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz