Rüyada Kahvehane Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kahvehane Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kahvehane görmek, sıkıntılı günlere yorulur. Rüya sahibinin kendisini halsiz, yorgun, keyfinin olmayacağı ve bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına delalet eder.

Rüyada kahvehane görmek, bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı kişinin yiğit ve mert bir kimse olmasına yormaktadır. Kişinin elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kahvehane görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kahvehanede Oturmak

Rüyada kahvehanede oturduğunu görmek, genel olarak olumsuz yorumlanır. Rüyayı gören kişinin başının belaya gireceği, karşısına kötü insanlar çıkacağı, şansının ve kısmetinin kapanacağına delalet eder.


Rüyada Kahvede Oyun Oynamak

Rüyada kahvede oyun oynadığını görmek, aile içerisinde yaşanacak bir takım sorunların habercisidir. Rüya sahibinin aile içerisindeki sorunlar nedeniyle keyfinin ve ağız tadının kaçacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kahve İçtiğini Görmek

Rüyada kahve görmek, kahve eğer şekerli ise rüya sahibinin mal varlığının artacağına fakat huzurunun kaçacağına işaret eder. Kişi mal varlığını ah alarak, haksız yoldan kazanacağı için bereketini görmeyecektir. Şekersiz kahve içmek de zorluğa düşmeye alamet eder. 


Rüyada Kahve Pişirdiğini Görmek

Rüyada kahve pişirmek kişinin şanslı olacağı demektir. Rüyayı gören kişinin karşısına pek çok hayırlı fırsat çıkacağı ve bu sayede hayatı anlam kazanacağı ve kolaylaşacağı anlamına gelir.Rüyada Kahve Kavurduğunu Görmek

Rüyada kahve kavurduğunu görmek, zenginlik, mutluluk ve sağlıkla geçecek ve herkesin ders çıkaracağı bir hayata kavuşacağına delalet eder. Kişinin sahip olduğu varlıkların herkes tarafından taktir edileceğine, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve zengin bir hayat geçireceğine işaret eder.


Rüyada Kahvede Çay İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kahvede çay içtiğini görmesi, kişinin hayırlı işler yapacağına delalettir.


Rüyada Kahvede Okey Oynadığını Görmek

Rüya sahibinin olmayacak işlere atılacağına, onun için zaman ve para harcadığına fakat istediği şeylerin olmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin havai isteklerinin ve beklentilerinin bulunduğuna, neredeyse hayal olarak kalacak işlerin peşinden koştuğuna rivayet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz