Rüyada Kalem Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek, kişinin biri yerine bir çeke ya da senede imza atıp borçlanacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin aradığı o güzel ve iyi kalpli insanı bulacağına, çekilen sıkıntıların ardından rahat bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kalem görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Mavi Tükenmez Kalem Görmek

yorumcularına göre rüyasında mavi tükenmez kalem gören kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, ailesi ile arasının açılacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada mavi tükenmez kalem görmek, rüya sahibinin iş yaşantısının sıkıntılı bir süreç içerisine gireceğine, fakat daha sorundan bu durumu atlatacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Kurşun Kalem Ucu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kurşun kalem ucu görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tatile çıkacağına delalet eder. Rüyada kurşun kalem ucu görmek, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahata kavuşacağına, aile bireyleri ile arasının  daima iyi olacağına yorumlanmaktadır.


Rüyada Başkasının Elinde Kalem Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının elinde kalem görmesi kişinin büyük bir günah işleyeceğine, vicdan azabı çekeceğine, hatalarını affettirmek için çok çabalayacağına rivayet eder. Aynı zamanda rüyada başkasının elinde kalem görmek, yardıma muhtaç bir aileye yardım edilmesi sonucu kazanılacak olan sevap manasına da gelir.


Rüyada Yeşil Kalem Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan yorumlara göre rüyada yeşil kalem görmek, yapılacak olan iyilik ve karşılığında alınacak olan sevap manasına gelir. Rüyada yeşil kalem görmek, rüya sahibinin sebep olacağı hayırlı bir işe, bolluğa ve berekete delalet etmektedir.


Rüyada Yeşil Kurşun Kalem Görmek


Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak ya da birinin kalem vermesi, kişinin başarılı bir eğitim hayatı olacağına ve her işinin rast gideceğine delalet eder.


Rüyada Kalem Hediye Almak

Rüyada kalem hediye almak, rüya sahibinin kendisi için hayırlı olacak ve şans getirecek hayırlı işlerin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.


Rüyada Kurşun Kalem Görmek

Rüyada kurşun kalem görmek, kişinin özel yetenekleri olduğunu göstermektedir. 


Rüyada Dolma Kalem Görmek

Rüyada dolma kalem görmek, rüya sahibinin mesleğinde başarılı olup saygın bir konuma geleceğine işaret etmektedir.


Rüyada Tükenmez Kalem Görmek

Rüyada tükenmez kalem görmek, hiç hesapta olmayan sürpriz bir gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede kişinin yüzünün güleceğine delalet eder.


Rüyada Kırmızı Kalem Almak

Rüyada kırmızı kalem görmenin , genellikle yeni bir gönül ilişkisine ya da evlenmeye yorulmaktadır.


rüyada kalem görmek

Rüyada kalem görmek, kişinin hayatına dürüst ve güvenilir bir insan gireceği demektir. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına, hayırlı bir evlilik hayatı geçireceğine, avlat sahibi olacağına, sıkıntılı günleri geride bırakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kalem Kırmak

Rüyada kalem kırmak genellikle iyiye yorulmaz. Kişinin umutlar besleyerek girişeceği bir işten hayır gelmeyeceğine delalet eder. 


Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Rüyada kalem kutusu görmek, meslek hayatına işaret eder. Rüya sahibinin görüşmeler yaparak yeni işlere girişeceğine alamet etmektedir.


Rüyada Kalemle Yazı Yazmak

Rüyada kalemle yazı yazdığını görmek, aydınlık geleceğe ve güzel kısmetlere işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, ağız tadının kaçmayacağı bir hayat süreceğine yorulmaktadır.


Rüyada Kalemtıraş Görmek

Rüyada kalemtıraş görmek, rüya sahibinin başarılarının sürekli olacağına yorulmaktadır. 

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz