Rüyada Kalın Kaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalın Kaş Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kalın kaş görmenin , rüya sahibinin kişiliğine yorulmaktadır. Kişinin doğru, düzgün, iyi eğitimli bir kişi olacağına işarettir. Dünya malı için hiçbir zamana itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine delalet etmektedir.

Bazı yazarları yani rüya tabircisi, bu rüyayı hayırlı ve güzel bir rüya olarak görmektedir. Rüya sahibinin hayallerini gerçekleşetireceğine ve başarıdan başarıya koşan biri olacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kalın kaş görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kaşların Kalın Olduğunu Görmek

Rüyada kişinin kaşlarını kalın olarak görmesi, rüya sahibinin efendi kişiliğine ve ahlaklı duruşuna işaret eder. Kişinin toplumda itibar sahibi olmayı başaracağına işaret eder.


Rüyada Kaşların Uzadığını Görmek

Rüyada kaşların uzadığını görmek, hayırlara alamet etmektedir. Rüya sahibinin hayatını, geçimini elde edeceği gelir sayesinde rahatlıkla karşılayacağına yorulmaktadır.


Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada kaş almak, iyiye yorulmaz. Kişinin iyi giden hayatının bir anda alt üst olacağına, iflas edeceğine alamet etmektedir.


Rüyada Kaşının Çıktığını Görmek

Rüyada kaşının çıktığını görmek, güzel ve müjdeli bir haber almaya delalet eder.


Rüyada Kaşların Çoğalması

Rüyada kaşların çoğalması, genel anlamı ile iyiye ve güzele yorulur. Rüya sahibinin kariyerinde başarılara ulaşmasına ve sıkıntılarının sona ermesine işaret etmektedir.


Rüyada Kaşlarının Döküldüğünü Görmek

Rüyasında kaşlarının döküldüğü görmesi kişinin haksızlığa uğrayacağına, bu yaşanan olaylar yüzünden bireyin çok üzüleceğine, kişinin sorumsuzluklarından dolayı başının çok ağrıyacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kaç Çattığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kaş çattığını gören kişinin bol kazançlı ve bereketli günler geçireceğine, gönül ilişkilerinde iyiye gideceğine, ilerinde güzel yerlere geleceğine, herkesin saygı duyulacağına ve sevileceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Bitişik Kaş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bitişik kaş görmesi kişinin zararlı ve zamansız vereceği kararlar yüzünden sıkıntıya düşeceğine, dengeli ve sağlıklı besleneceğine, temizliğine dikkat edeceğine, hayırlı bi iş için ailesiyle ortak çalışacağına yorulur.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz