Rüyada Kalorifer Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kalorifer Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kalorifer görmek, riskli bir işe girişmeye delalet eder. Kişi için çok riskli olan işte, ya batacak ya da çıkacağına, aldığı kararların daima arkasında duran güçlü bir birey olacağına delalet etmektedir.

Bazı  yazarları bu rüyayı, işinde zarara girmeye, maddi anlamda darlığa düşmeye yormaktadır. Rüyayı gören kişinin bu olaylar sonucunda cesaretini ve kendisine güvenini de kaybedeceğine delalet eder.

Rüya tabirlerinde rüyada kalorifer görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Kalorifer Peteği Görmek

Rüyada kalorifer peteği görmek, rüya sahibinin her şeyi göze alarak yeni bir işe girişeceğine delalet etmektedir. Rüyada kalorifer peteği görmek imaknlarının kendisini daha rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, helal kazanç elde edeceğine ve geleceğinin güzel olacağına rivayet etmektedir.


Rüyada Kalorifer Böceği Görmek

Rüyada kalorifer böceği görmek, yanlış ve haksız yoldan, hayır getirmeyecek bir işe girişmeye işaret eder. Rüya sahibinin daha sonra bundan dolayı pişmanlık duyacağına da yorulmaktadır.

ruyada-kalorifer-gormek.jpg

Rüyada kalorifer görmek, kişinin maddi açıdan sıkıntıya gireceği demektir. Rüya sahibinin sıkıntılarını gidermesi için aile büyüklerinden yardım isteyeceğine, rahat bir hayata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sıcak Kalorifer Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sıcak kalorifer görmesi kişinin sıkıntılarının artacağına, yaşadığı olayların kişiyi derinden etkileyeceğine, ailesinin desteği ile eski ve iyi haline geleceğine rivayet eder.


Rüyada Yanan Kalorifer Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre yanan kalorifer görmesi kişinin başının bir türlü belalardan kurtulmayacağına, bu yüzden moralsiz ve huzursuz olacağına, kişinin asla umudunu kaybetmemesi gerekeceğine delalet eder.


Rüyada Kalorifer Borusu Görmek

Rüya sahibinin üzüleceği, yıkılacağı, kötü günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada kalorifer borusu görmek üzüntüsünü ve acısını halbine gömeceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçeceğine, yaşamını istediği gibi yönlendireceğine ve kazancının büyük bir kısmını Allah yolunda kullanacağı anlamına gelir.


Rüyada Kalorifer Kazanı Yakmak

Rüyayı gören kişinin şansına ve kaderine isyan ettiği günlerin geride kalacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına delalet eder. Rüyada kalorifer kazanı yıkamak rüya sahibinin çalışma hayatında hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.


Rüyada Kalorifer Yakmak

Rüyada kalorifer yakmak da kalorifer kazanı yakmak gibi tabir edilir. Rüya sahibinin kazanca kavuşarak, rahatlayacağına delalet eder. Rüyada kalorifer yakmak kişinin sırlarının açığa çıkacağına, kötü ve zor günler yaşanacağına fakat iş hayatında büyük ortaklıklara imza atacağı anlamına gelir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz